• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    HABRENKA: Ano, můj názor se zcela jistě ztotožňuje s názorem majitelů a provozovatelů Chloumku, který teď budou vrážet nesmyslný peníze do novejch vrhaček holubů, zbourání klubovny a stavby nový... omg :)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GEKONZPRAHY: chloumek is the new hospoda na mytince.. well done...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    HABRENKA: Jojo, už je odhlučněno, všechny stavy hotový, už se snad čeká jen na razítka. Osobně mi to takhle vyhovuje, bez civilistů tam je krásnej klid...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    GEKONZPRAHY: btw a ten jeste nekdy otevre?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Já obstarám Chloumek :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: já zkusím vzít beareku, armed, prague armory.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    tak se zase blíží nějaké volby, takže jsme v Lexu zase sepsali, co kdo udělal. A potřebujeme to roznést všude možně (střelnice, armyshopy, obchody se zbraněmi...)

    Už jsem to donesl na Magnum a zítra s tím půjdu k Brymové. Vezme si někdo z vás na starosti něco dalšího?

    Výzva k evropským volbám 2019 - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    https://gunlex.cz/clanky/volby/3460-vyzva-k-evropskym-volbam-2019
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BOLDRIK: Ahoj, google rika, ze mozna Martinek, ale nikde jsem to nazivo nevidel.

    GUNSHOP - Zbraně
    https://www.martinekv.cz/?pg=zbrane
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, dováží/dovezl někdo do Čech "Double Tap pistol"?

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Zajimava obourucka

    New Rex Delta polymer framed pistol!
    https://www.youtube.com/watch?v=qxkV9ddQsTo
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Vlastizradetzky? :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Kalashnikov: Reliability testing (AK 203 potential new assault rifle of Indian Army)
    https://www.youtube.com/watch?v=0Xa8DHtSJjM
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUTLOSH: prece nebudes vlastizradecky prodavat 58!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Jo, ten puvodni jsem si ladil, nesmis to ale prehnat, ten povrch je o neco tvrdsi nez zbytek a pak se to muze zacit postupne drolit. Zacni jen lestici pastou s dremelem a vatovym kotouckem + vymen pruziny za lehci (JP nebo ADC). Ty pruziny udelaji hodne. Jinak taky zalezi, kolik z toho nastrilis, nekvalitnim spoustakum trva par set ran, nez si sednou.

    KOUTLOSH: Bohuzel jak to bude s tou smernici nikdo nevi:) Jinak i normalni kosy od zbrojovky jsou novovyroba.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    PIVECEK: Jsem v pokušení zbavit se kosy a nahradit to tímhle, asi by to pro mně mělo větší smysl, stejně z toho většinu času nestřílím, takže ta cena střeliva zas tak převratný argument není a když už bych se hecl, aspoň by to šlo, na kose z dlouhé chvíle pořád něco měním a ladím a ani není pořádně provozuschopná... jediné co mně od toho trochu odrazuje je, že je to FSN "novovýroba" samonabíjecí zakoupená dááávno před projednáváním té zatrolené směrnice - má toto nějakou váhu, nebo je to jedno?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KOUTLOSH: naprosto spolehlivý, přesný asi tak, jak střelec umožní a měnit na tom nic moc třeba není. kámoš mi ohladil plochy spoušťáku a jinak nic. na losu mi ziskal 20ý misto, což připisuju malýmu zpětnýmu rázu a kolimátoru. žere všechno co tam narveš.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MOKOPA: no, já si od toho taky neslibuju prakticky nic, ale ta moje spoušť má poměrně v pohodě chod, až na jeden nebo dva body kdy se odpor znatelně zvýší a je to takové, no...nevim. Ale jako jo, na to moje střílení to stačí. Spíš jsem si říkal, že jestli by to stačilo někde líznout pilníkem, tak asi proč ne, že.

    jen z toho nechci suicide rifle, takže se do toho raději nepouštím sám.
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    REDSNAKE: Ja mam od Pivce to same a ve strevech jsem nemenil nic. Na blbnuti na Olesku mi to staci a problem s tim nemam zadny ani v tovarnim nastaveni.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: Spoustak sis ladil sam? Ja ho mam ze dvou raspli co behaj po sobe ale nemam odvahu se do toho pustit sam tak shanim nekoho kdo by mi to za nejakou uplatu liznul..
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KOUTLOSH: Nevim, poppery na 320 metru jsem s nim trefoval :) Problem s tim nebyl nikdy, pruziny vytahovace a vyhazovace jsem menil hned z krabice preventivne.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    PIVECEK: Jak je ten norník přesný a spolehlivý?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam