• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    TIGER
    TIGER --- ---
    REDSNAKE: Střílí to. Rozptyl asi 5cm na 50m.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Původní čs SB 22LR CLUB, jsou považované za ok náboje? Objevil jsem kus za 1,20,- cca. Je to pro samonabíjecí 10/22
    NJAL
    NJAL --- ---
    Hlavne je dulezite, ze zbran pri airsoftu ztratil profesional! :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GEKONZPRAHY: Ten uz je vytrestanej dost chudak
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Zásah skutečnou zbraní při airsoftu byla nehoda, střelec trestán nebude - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...-strelba-ostrymi-airsoft-policie-byl-to-omyl.A190610_100122_praha-zpravy_rsr
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Jojo, broky ok, jinak jede jen hořejšek pro zážitkáře, ale i tam je to trošku omezený. Zmrdi vesnický, respektive ty nově nastěhovaný.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: takže se tam nesmí? kluk v PA nám říkal, že broková jede, ostatní řeší kvůli pojebaný petici.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    GEKONZPRAHY: Tak ne, beru zpět, sice jsou otevřený všechny stavy, ale jsou to jen myslivci :(
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Chloumek již otevřen :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Folding Glock Review: The Full Conceal M3D Pistol
    http://www.youtube.com/watch?v=vVSUuCeTmXY
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: Jasne, neni to specialita slugu, jen jak rikas, u sviticich je videt to co clovek jinac treba ani nezaregistruje
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: hehe, všechno hází žabky, slugy, fmj, jhp, cokoli, jakmile máš trasírky, tak je to hrozně vidět.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Újezd doporučuju. Pokud vás serou lidi, rezervujte si 45m střeliště, který má dva stavy, samostatnou boudu, a z obou stran vysokej val :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELWERINE: no třeba tak. Na střelnici si chodím zastřílet pro zábavu, takže ocením, když na mě za tu hodinu, dvě nebo i víc nikdo nepromluví. Nerudný správce, co mi stojí za zadkem a chce si povídat, dosti snižuje zábavnost střelby.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DESTROYER: ups... Jsem teď nedávno koukal na video o trasovacích slugech do brokovnice (strašná blbost, ale krásně efektní) a docela jsem čuměl jaký to skáče ve skutečnosti žabky. Takže ono to asi není takovej problém i při zachování bezpečnejch úhlů :-/
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    REDSNAKE: Co si pamatuju, tak rikal mu tam prestrelili val.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DESTROYER: co se tam stalo?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PAN_KACHNA: obtezovala? Jako, ze tam stal za zadkem a dohlizel na to, jestli strilite maximalne ze sedu a nedeje se mu tam neplecha? Nicim jinym me teda pan spravce nikdy neobtezoval...

    Byli jsme tam posledne (cca mesic dozadu) v sesti lidech na trech stavech, takze si nas chodil obhlizet, ale nic nerikal, nebuzeroval, neobtezoval...
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PAN_KACHNA: Mel tam nekolikrat nejake celkem prusery a je neduverivy k lidem co nezna / jsou tam prvne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PAN_KACHNA: já jsem nad tím pak ještě přemýšlel a vždycky když jsem tam byl, tak bylo poměrně frišno, pán si v kutlochu topil v kamínkách, tak se mu možná jen nechtělo ven :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam