• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NELLI: Rad ti to osvezim, vysvetlim, do jake diry na pusce se koukat a do jake nekoukat a mame to:) Spinka mi doma ten Ruger, tak bych si od tebe klidne vyslechl pribehy z valky a zkusenosti ostrileneho snajpra :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    PIVECEK: cywe, to bych si musel asi nejdřív znova projít kurzem na zbroják :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NELLI: Helemese kdo vylezl z nory! Dedku, pojed vyvetrat Bozenu:)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    VOMAJDA: jako nemam o kvalite producke CZ nejaky velky mineni, ale todle je zase trochu jinej level, hod sem pak prosim info jak se postavili k reklamaci. Tohle me stejne fascinuje, kdyz sem mel v ruce caniky, coz je levnej kver z turecka, tak chodi jak hodinky a pak ti na IDETu na stanku ukazuje CZ ty novy modifikace p10, prej cerstve z fabriky, naprost novy a pulka znich ma tak tuhej zachyt zaveru ze ho skoro neshodis
    NELLI
    NELLI --- ---
    VOMAJDA: ale tak že ČZ vyrábí krásné reklamní předměty, to se přeci tak nějak všeobecně ví, ne? :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MCD: jojo, vtipny ze vedle se LAUNCHER do krve hadal, ze to zadny fuckupy p10c nema, byt jich na strelectvi zminuji vic nez by bylo zahodno a pak mi s noblesou sobe vlastni dal double ignore :D
    NECROMAN: imo standardni prace cz ub, nic co by tu nebylo pred p10 radou a nic co tu nebude po ni
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VOMAJDA: to mi nedělej tohle, chtěl jsem si P10S pořídit a teď fakt váhám.
    MCD
    MCD --- ---
    VOMAJDA: Moc pěkná práce...
    A je mi to docela líto, z P10 jsem párkrát střílel a líbila se mi, seděla mi v rukou, chování způsobné. Ale na svůj vkus jsem četl a na fotkách viděl příliš mnoho fuckupů.
    Ale počítám, že kdyby to nebyl kapitalistickej plasťák bez kladiva, tak se to nestalo ;-)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCD: Nezdá se ti to, je to vylomený.
    MCD
    MCD --- ---
    VOMAJDA: To se mi zdá, že mosaz vyžvejkala čelo ocelovýho závěru, nebo to takhle zprdele vypadá už z výroby?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    VOMAJDA: tvl to dělaj z hoven, ne?
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    ELWERINE: Zatím nevím.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    VOMAJDA: co rikaji na reklamaci?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    VOMAJDA: Mmmhm... no je pravda že s "CZ75 je víc než věc, je to ideál!" se nedá daleko dojít, pokud závody přibližného strojírenství Uherský Brod nejsou schopny tuto myšlenku zhmotnit alespoň trochu seriózně :-/
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KOUTLOSH: Na to ti odpovím pomocí obrázku, který včera sdílel kámoš na facebooku. To, na co koukáš, je vnitřek CZ P10S po 322 výstřelech.
    Cokoliv novýho od ČZ je proti Glocku downgrade, je to továrna, která vyrábí pistole, do kterých nejde volně vložit zásobník, záchyt závěru a vypouštění zásobníku nejdou ovládat jednou rukou a mají místo rukojeti struhadlo a navíc se ti po pár stovkách výstřelů rozpadnou v ruce.
    A na 75 je navíc ještě kohout, což je pro moje účely nevyhovující. Kdybych to chtěl primárně na sportování, možná bych o kohoutu uvažoval, ale protože to chci na nošení a HardTask-style střelbu, tak je pro mě pistole s kohoutem jenom o malinko lepší, než křesadlovka ;)

    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    VOMAJDA: "downgrade" lol :D vždycky mi při té představě ucukávají koutky, jako je fajn, že se na něco dá využít plastový odpad k recyklaci, je to hodnota, netvrdím že ne, ale v nejlepším se to dá uhrát na krok stranou :P :D :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: No, nemění to nic na tom, že pro využití mezi podnikatelskými subjekty je to úplně napendrek už jen z toho, titulu, že kromě čísla ZL jsou všechny firemní údaje veřejně přístupné, takže ano, do budoucna budu tlačit, aby tahle potřeba dvou údajů k vyhledání zmizela.
    Co se týče koncáků, okey, klidně pracujme se dvěma údaji/scanem dokladu, nicméně rodné číslo zjistíš, veřejně, jen u málokoho (podnikatelé-plátci DPH).

    OTAKAR & ELWERINE: Mám pocit, že snad 500 na člověka na hodinu, ale jistý si nejsem. My jsme to tehdy měli jako soukromou akci a střelnice se, v zásadě, otevřela jen kvůli nám.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MCD: ja chci takyyy :)
    MCD
    MCD --- ---
    ELWERINE: Tam se už asi čtvrt roku chystáme s parťákama. Furt to nějak nevychází, ale pokud utrpíme organizační úspěch, o získanou zkušenost se podělím.
    NJAL
    NJAL --- ---
    The Second Amendment: American Masterclass with Historian David Barton | Louder With Crowder
    https://www.youtube.com/watch?v=S3qU1lhzm1Q

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam