• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    LUCKYBSD: netušim, ale půjdu tam v úterý, tak se můžu zeptat

    Jako upřímně - přijde mi divný, že by to bylo na dvou pistolích vylomený úplně stejně a prodejce si toho nevšimnul a snažil se to vnutit zákazníkovi jako featuru. Pamatuju dokonce, že svýho času nechtěli na Leiku moc prodávat PARky, protože jim to lidi vraceli na reklamace.
    Na druhou stranu, ve zbrojovce to jako problém uznali a je možný, že tam je nějaká systémová výrobní vada, která má (téměř) identický projevy na různejch zbraních...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VOMAJDA: netusi kdo z expertu tam byl? ze bych si rejpnul priste na treninku, pac minule tam byla divoka diskuse o Alienu, kde padaly hlasky "ty mi nebudes rikat jak prodavat zbrane, ja v tom oboru pracuju 20 let" :D
    MCD
    MCD --- ---
    SWIST: Příští inovace bude, že náboj po okamžitě po nabití do komory sám vypadne. Bude to nejlepší prevence náhodného výstřelu ]:->
    SWIST
    SWIST --- ---
    VOMAJDA: Marně přemýšlím jak by něco takového mohlo pomoc při vyhazování hlizen a proč by to bylo potřeba... :D
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    SHADDIE: Já mám taky zajímavý novinky - kámoš tu fotku poslal do CZUB a odpověděli mu, že to je rozhodně na reklamaci u prodejce.
    Mezitím než mu stihli odepsat byl ale kámoš v Plzni na Leiku, aby omrknul P10S, kterou tam mají na prezentaci a na ní je ta samá vada. A prý se tam dozvěděl, že je to schválně, aby to líp vyhazovalo nábojnice.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    VOMAJDA: teď jsem to ukazoval člověku, co v oboru dělá a říká, že to vypadá jako kdyby buď poskočila fréza a vyryla to, nebo vada materiálu a štíplo se to. každopádně je to na reklamaci.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    MAZDA: Jeste chvili pockam, plast pro me neni zatim alfa-omega (pun intended :-)).
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NJAL: Vyber si. Buď chceš CZ plastovou, nebo CZ, co vydrží. Navzájem se to, zdá se, pořád ještě vylučuje.
    A nebo na to kašli, a až ustřílíš ve federální 75 hlaveň, tak jen kup novou.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CERMI_FOX: ani me nehne, pokud mi to neseberou nejaci cajti s pomoci eurobratra, tak leda az umru.
    MCD
    MCD --- ---
    SIRIUS: Hele, tos trefil úplně přesně. Kopnout do štěněte se ti nechce, odnaučit se ho to nějak nepodařilo (holt chyby ve výchově nedohoníš), ale aspoň už víš, kde tu díru najdeš, jakého bude tvaru a jak bude velká :-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    DESTROYER: třeba se ji chce zbavit jako v tom známém vtipu o sloníkovi. Když o sloníkovy nehezky mluvíš, tak sloníka neprodáš ;)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DESTROYER: někdy mám pocit, jestli to není příznak nějaké choroby :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    VOMAJDA: Nehezky, uvazoval jsem do budoucna, ze bych si pripadne poridil nejakou plastovou CZ s omegou... Priznavam ze naroky nemam velke (a Glock jsem zkousel mit rad, ale neslo to), nicmene cekal bych, ze to vydrzi alespon tak jako ty moje federalni CZ-75 s kulatym lucikem...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    DESTROYER: akorat je to trochu jako kdyby si chvalil stene ze ti kouse boty, ale aspon na stejnym miste :D
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    VOMAJDA: Zas cek musi ocenit tu jeho vytrvalost a konzistentnost... :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    History of the PK, PKM, and Pecheneg w/ Max Popenker
    https://www.youtube.com/watch?v=FT_NrljbCt8
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VOMAJDA: Prijd na Rosnicku nebo do Hovoran, pujcim, zkusis, budes chtit :D
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    XMEDA: Já ale nechci slušnou (ani žádnou jinou) CZ, jsem se svým Glockem spokojen. Fakt jsem svůj původní dotaz na zásobníky od Magpulu nemyslel jako výzvu členům místní masochistické kliky, aby mě začali přesvědčovat, že si mám pořídit čezetu ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VOMAJDA: CZ kdyz chces slusnou, tak leda nerezu CZ75, CZ97 nebo Shadow2.

    Glock mi nejde do ruky. Ted jsem zas mel pujcenej G19X a fakt humac. Lucik je mimo osu prstu, spoust jak pretlacovat bagr. Kolega z toho byl nadsenej. Pak mel moji 75, nabouchal napoprve petiranu na 15m s rozptylem pod 2cm a pak si to zkousel porad dokola na ruzny vzdalenosti konzistentne na 1/3 rozptylu toho co s tim G19X, kterym strili rok.
    P10 ma teda taky spoust hrubou, ale aspon se to da drzet. Ale kdyby me nekdo nutil do plastove pistole, tak leda P07
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK:
    NELLI: No a ja se rad přidám, snad to konečně vyjde...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam