• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHADDIE: co zpusobuje tvuj extremni odpor ke kevinovi?
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Rikal mi kamos, ze si pujcoval flintu v Prague Armory. A chlapik odtam vytahl pusku z trezorovky, otevrel zaver a hop, cink... Nasledovalo asi pul minuty pycovani na tema, ktery kolega to nezkontroloval. :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MCD: tohle je jeden z tech zakladnich navyku co je fakt dobry drzet, pak se ti nestane ze najdes na airsoftu na zemi kver a nekoho s tims trelis pac sis myslel ze to je airsoftka a podony istorky
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: jo tak tim bych si sakra nechtel dat ranu jistoty nekde v baraku :D
    MCD
    MCD --- ---
    SIRIUS: Sice na mě všude koukaj jako na debila, když si před omrknutím kontroluju zbraň, ale vytrvám! Má to zjevně smysl, kdyby to mělo zachránit jediný lidský život - nebo aspoň čistý spodní prádlo ;-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: To se nám stalo... S AKSU. Proteklo nám s nábojem v komoře. Ze Zkušebny pěkně až do BVS...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SHADDIE: zatím :o
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: já ovšem nakonec saturninovsky zvolil bezpečnější práci v nedaleké muničce :-D tady na mě nikdo nemíří :-D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: Zes tam nevydrzel :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: to se nedělá pro prachy, ale z lásky :-D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: No respekt kazdemu co tohle snasi, uplne nepredpokladam ze v tom sektoru jsou takove vyplaty aby mi to za to stalo :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: hele, ze začátku na krámě jsem se po každým tagnutí zákazníkem cítil trochu nesvůj, po čase se člověk smíří s tím, že se to dít bude a jen podle míry sympatií k zákazníkovi volí, jestli ho hodně zjebe, nebo jestli ho nejdřív slušně upozorní. teda to se týkalo vystavených zbraní. byly ovšem i případy expertů, kteří nečekaně hrábli pod triko/do tašky/kapsy, aby názorně na svý zbrani ukázali, co chtějí... tam už občas padly ostřejší slova.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: no je to ten typ historky co je lepsi mit jen z vypraveni :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SIRIUS: Tak v tu chvili meli kako asi oba :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: oblibenou historku ma kamarad, jak si takto byl prohlidnout kver na krame, ze zvyku klasicky stahnul zaver a vyhodil naboj. Tak ho opatrne polozil, podekoval a odesel....
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: No jako klasicky kamenny kram bych teda nechtel provozovat :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: koukám že pohybovat se kolem zbraní profesionálně musí být obzvláště výživné.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Kdyz uz se hazi historky Kevinaru k dobru, jeden co chtel kydexove pouzdro mi prisel do kanclu, vytahl to z predni kapsy u kalhot opicim uchopem a hlavni ke me mi ji podaval, jak kdyby mi vracel drobne na krame. Tak jsem vyndal zasobnik, naboj z komory... Nejhorsi je, ze se podle vseho nejednalo o cloveka rozumu mdleho, jen na to ty lidi proste serou..
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    CERMI_FOX: ve vykladu pojmu "u sebe".
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: já kevina jako zbraň neznám, nikdy jsem to neměl v ruce. Jen jednou v obchode se zbraněma jsem byl svědkem kdy si jej pán koupil a ještě bez PZ se ptal prodavače po proběhnuté transakci, jestli nebude vadit, když si ho tam nabije a dá na opasek. Když byl prodavačem jemně usměrněn, že to by určitě nedělal, tak procitl. Ale jestli ono to nebude nějaký společný ukazatel majitelů kevinů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam