• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ELWERINE: Aha, tak nic, tak to jsem jen zmatenej. Nevím proč, ale pletl jsem si to s Novým Jáchymovem. Nejsou to úplně podobné názvy tedy :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: ta střelnice je Újezd u Mělníka, tam jsem tě posledně lákala.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: kdo?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ELWERINE: Tak to je ale matoucí. Jelikož není v Mělníce, ale v Berouně.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: ne, mysli ten samej... I know things!
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    ELWERINE: OCTOPUSS patrně myslí jiný Újezd, v Mělníce.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: mohl si byt, kdybys to tehdy pred mesicem nezazdil :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jinak, co se týče střelnice v Malém újezdě - majitel je můj dobrý kamarád a chce, aby střelnice fungovala, takže pokud má někdo pocit, že na to "totálně prcá" :-D tak mi řekněte, jak byste si to představovali a já mu to vyřídím (ne nutně jmenovitě :-) )
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: jakto, nedávno jsi ještě věřila, že Komise se věnuje všem připomínkám, poctivě je vypořádává a dává ohled na občanské mínění, logiku a argumentaci a způsob právotvorby v EU funguje :o
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    KASUMI: mám rád tyhle okamžiky, kdy zjistím, že nejsem jediný naivní.

    (jen by jich mohlo být víc...)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ani ne :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KASUMI: ale pomalu tě z toho tady léčíme :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ZEPHEER: vidis, ja jsem zase optimista, nekdo by mohl rict az naivni :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KASUMI: jakoze odskodneni? .)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    KASUMI: Jsou okamžiky, kdy jsem naprostý pesimista. NEVĚŘÍM!!!.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZEPHEER: a chodí se koupat a na fesťáky.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ZEPHEER: no oni mu to jeste spocitaji, vzdyt ho nechal sledovat primo soud, co ho pustil...
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    XMEDA: Ani nemluv. "Umírající" Janoušek si vesele jezdí na kole, a nic se neděje.
    Ale kdyby kdokoliv jiný nenastoupil k výkonu trestu, tak je z toho minimálně pohrdání soudem.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OCTOPUSS: naopak.. od urcity urovne. A pokud je ten kikot lvl Janousek, Rittig apod, tak poresi cokoliv
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    GEKONZPRAHY: To přece nemůž projít, když to všechno splňuje ne? já to nechápu. Kouření ptáků kámošům přece funguje jen do určitý úrovně...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    REDSNAKE: Ten co to celý zpunktoval zatlačil na město, který vydalo nějaký přezkoumání a našlo se nějaký pochybení v konfliktu s tehdejší platnou vyhláškou ohledně hygienickejch norem, tedy hluku. To bylo někdy v březnu, od tý doby se všechny kulový stavy odhlučnily, zvýšily se valy až o 2 metry, největší hluk, kterej šel zeshora od B47, tak tam se současný stavy zbořily. Udělaly se nový, střílí se z odhlučněnejch cargo kontejnerů zapuštěnejch do země, střílí se maximálně do 18 hodin, balistika už je hotová, jen se pořád čeká na razítko od města, který ten zmrd úspěšně blokuje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam