• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: já to říkám furt, proč mít nepřátele? Vždyť stačí, když má člověk kamarády!
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Do budoucna chtějí jenom zbrojní licence, takže bude objednávání dopředu :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Tvl, já bych na sebe to komando poslal už jen kvůli tomu, jaké mám kamarády :-D
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: "Pořádek je pro blbce, inteligent zvládne chaos pomocí beranidla a výbušek."
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Hlavne aby si vetu "Slo by to za tyden, az to tady uklidim?" nevylozili jinak ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    OTAKAR: což o to - nemám doma hromadu neregistrovaných kulometů, ani obraz Ády na zdi. Jde zcela prozaicky o to, že tu mám obvykle pěkný bordel :-D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    PIVECEK: Taky mohli by poslat kluky z rychlé, aby to omrkli kolem 4 ráno :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KENJIRO: Nevim jak Ackare, ale drzitele zbrojni licence upozornuji dopredu telefonicky a normalne se dohodnete na terminu kontroly. Pocitam, ze u FO s Ackama to bude obdobne. Proc by jezdili na neohlaseniuou kontrolu, kdyz na 99% nebude ten clovek doma, jelikoz PCR dela kontroly striktne v pracovni dobu Odboru? :))
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Máte to, pane majore? :-D
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    KENJIRO: kdyz nikdo nevi ze mas doma zbran kategorie A, logicky te neprijdou kontrolovat

    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, mám zas takovej dotaz na případné, co mají doma zbraň kat. A: když přijde policie kontrolovat, jestli máte zbraň v trezoru, hlásí to předem nebo dělají přepadovky?
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Nemáte někdo tip na u nás rozumně koupitelné nadupané tovární .44 Rem. mag.? Tím nadupané myslím někde u horní hranice bezpečné laborace, ne jak SBčka ;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tos mi pripomnel.. :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    Jen se tu lehce pochlubím DIY magnetickým držákem zásobníku :) Už je i otestovanej několika IPSC závody..





    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ELWERINE: To jsem měl na mysli.
    Přesto raději bez náboje. Kdyby byl bez ZP a střelil se do nohy... :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ERGOSUM: ano, ale jen tehdy, pokud by policajt konal v ramci sveho soukromeho zajmu. Nikoliv jako spravni, resp. organ kontroly ve smyslu zakona o zbranich.

    A stejne podani zbrane do ruky aby se na ni podival bych jeste uplne nevykladala jako svereni, pokud u nej stojis a on se chce jen kouknout a nepouzivat... A kdyby jo, tak bych hrde tvrdila, ze ho poucuju v ramci vycviku a vyuky ve strelbe, zejmena o bezpecne manipulaci napriklad...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ELWERINE: Po otázce "Můžu si ji prohlédnout?" by to bylo IMHO na místě.
    Ovšem nechce se mi moc věřit, že by na základě toho, že ZP od policisty nepožaduješ chtěl někdo vyvozovat nějaké sankce. To by hodil pěkné h* do větráku.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OCTOPUSS: aha :-(((
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ZEPHEER: a prosimte, technicky dotaz, kdy ty sverujes zbran policistovi, ktery nejedna jako spravni organ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam