• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Nebo SVT nebo UK59 nebo Vepr...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ELWERINE:spravne, rozumny lovec imperialistu ma mosina a nedela z kosy snajpu :D
    STU
    STU --- ---
    XMEDA: Ted v nedeli mame zavody samonabijeci pusky 7,62x39 standart, open a ostatni open krom malorazky. Na 200m. A ted mi rekni, k cemu jsou ty cinsky sunty? Trefis s tim alespon pistolivej terc?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SIRIUS: to mas pravdu. Ja bych na 500 metru imperialistu ostrelovala Mosinem...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: jasne protoze typickej problem kerej resis je strelba kosou na 500m na imperialistu....
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Nj jenze evo karabina nesunda imperialistu na 500m.. 7.62x39 i dal (kdyz se trefi) :)

    A ve skutecnosti to tak zly s tema nabojema neni, SKS jsem mel rozptyl kolem 5cm na 50m a to jeste bylo z 90% spis rukama a ocima jak puskou nebo strelivem. Jasne ze na 100m+ strelnici by to uz zaclo byt trochu otravny pri snaze o nejaky mirenky, ale na siluety bohaty.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: kdybych chtel dlouhou na levny strileni tak si koupim tu evo karabinu, nebo neco jinyho v tedle kategorii protoze to v nejake srovnatelne vzdalenosti bude presny, mozna presnejsi nez kosa z nejakejma cinskejma kulometakama

    Pokud chci pusku v adekvatni razi tak si koupim ARko kery ma potencial bejt presny a ma potencial na tunning kerej dava smysl podle toho na co ho budu pouzivat
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    STU: to zalezi jak daleko imperialista stoji :D
    STU
    STU --- ---
    XMEDA: aerkem se strili presne hlavne... a kdyz budes prebijet, dostanes se i na tech pet korun
    ta cina za bura je dobra tak na plaseni holubu... pokud strilis jenom na 25m tak to ale vyuzijes
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: Arkem strilis za 4,80- ?

    BEAREKA 3 hod ·

    Výroční sobota se blíží - 16.11. (9.-16. hod.) se na Vás těšíme. Jen tento den pro Vás sleva 10 % na veškeré zakoupené zbraně (nezapomeňte si včas zajistit NP) a dále náboje 7,62x39 Čína za 4,8 Kč. Přijďte si s námi připít!
    STU
    STU --- ---
    SIRIUS: jako ted jo... ale kdysi jsem to koupil za 6k.... pak si koupil kompenzator, pak rucku, pak vypousteni zasobniku na pravej ukazovak, pak predpazbi, pak, pak pak...... a za ty roky to ani nebolelo a nejak se to nastradalo.... mit ty prachy v kuse ted, tak vubec nepremejslim :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STU: jako je to pekny, ale radsi bych vzal to Arko :D
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: jo jo, je tam takovej malej deflektor na dva srouby, na originalnich obrazkach od gundocthora je to videt
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    STU: Takže tam je uvnitř nějaký srážeč...?
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: uplne standartne doprava nahoru. za ten vic jak pul rok co to ma se nepochlubil zadnou zavadou
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    STU: Mě vždycky zajímalo, jak to s tím celokrytem vyhazuje...
    STU
    STU --- ---
    MAZDA: to mi povidej, me vadi i ten jeden co mam ja :D

    SIRIUS: no, nejhorsi je ze by mu stacil kryt zaveru a pripadne predpazbi kvuly ty vrtacce.... ja mam predpazbi a kryt kinggun a jsem spokojenej... i kdyz za ty prachy co jsem narval do svoji kosy bych mel prumerny aerko s acogem :D

    gundocthor


    kinggun
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    STU: tak u prvni zbrane clovek dycky vymysli kraviny no :) Ale upgrade kerej potrebuju na cisteni 7 imbusu, to je jako celkem zvlastni koutek pekla :)))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    XMEDA: Inu, doba byla divoká a hlavní z UK59 bez plynového kanálu byla hromada ;-)
    STU: Já tyhle věci, kde je potřeba hromada šroubů, které člověk musí na čištění sundat, nemám rád z principu...
    STU
    STU --- ---
    MAZDA:
    SIRIUS:
    kamarad letos udelal zbrojak a poridil vz58. tohle si vybral ze tam chce mit. tak jsem mu to tam namontoval. ale uprimne... strasny srani s montazi, musi se sundat hledi a jestli se pamatuju dobre, tak pro cisteni musis vysroubovat 7 inbusu. proste slast :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NJAL: prosímte nebrzdí se nic, vetsina arek ma carabine gas system, neboli odber plynu par palcu za komorou. Byt to samozřejmě neni ideální zejmena kvuli vysokym tlakům, tak ubytek energie je max jednotek procent a spis to snizuje komfort strelby nez presnost ci energii střely
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam