• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    STENNY
    STENNY --- ---
    DILDOO007: Možná mě tady někdo sežere, ale pokud chceš něco na obranu domova a míníš tu zbraň venčit čtyřikrát do roka, tak bych volil revolver s více než pětiranovým válcem a s Crimson Trace střenkami nebo ekvivalentem.
    Jsem deformovaný bojovými modelovkami na krátkou vzdálenost, takže preferuju velmi krátké hlavně (není za co chytit), ale delší hlaveň dostane ze střeliva větší energii. Přes 4" bych každopádně nešel, kvůli obratnosti.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    DILDOO007: Já bych radil Glock 19 3 generace. Jinak kdyby to bylo jen a pouze na doma, a nebaví tě střílet tedy nebudeš mít patřičný návyky, tak spíš 6" SA/DA revolver.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DILDOO007: CZ P07
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DILDOO007: Pokud ti nektery z tech Glocku sedne do ruky, tak nema cenu premyslet nad necim jinym :) Je to levny, funguje to, neztraci to tolik na cene a neni problem na tom cokoliv vymenit nebo odservisovat. Troufnu si tvrdit, ze ceske zastoupeni Glocku ma lepsi podporu a servis nez CZUB..
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    DILDOO007: Ja porizoval P10, protoze mi G19 strasne nesedel do ruky. Pro nekoho muze mit smysl i (no flame pls) revolver - diky intelektualni nenarocnosti. Kdyz to nevystreli tak zmacknes spoust znova a nemusis resit pojistka/prazdna komora/selhac. (Zase, kdyz se solidne zasekne revolver, tak je to na navstevu puskare). Ale s glockem chybu neudelas.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Moc jsem si toho za život neosahal.Bambitku na doma. Zamknout ji, jednou za čtvrt roku vzít na střelnici a celej život doufat že ji člověk nebude nikdy potřebovat.Mám celkem malý ruce takže kompakt. Rail na nějakou lampičku by se mi líbil. Má cenu kupovat nebo vůbec přemýšlet o něčem jiným než G19 /G 43X R /48R v podobný cenový relaci ? Ď
    NGR
    NGR --- ---
    OCTOPUSS: jakyho shielda?
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Study This Picture: The Bren Gun Saved the British Empire from Hitler | The National Interest
    https://nationalinterest.org/blog/buzz/study-picture-bren-gun-saved-british-empire-hitler-95016
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PIVECEK: mela jsem 1000 slevu za vyhru v regi memorialu.. :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: Co to je za fajnovku, ze se ti to nevyplati objednat ze zahranici bez cekani ?:)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja uz druhej mesic cekam na batuzek z marines shopu :)
    tak schvalne :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PIVECEK: Já to zažil s revolereme pro Launchera. Na něj se čekalo asi 9 měsíců a byl to vlastně skoro zázrak, že vůbec dorazil.
    Inu, je to těžká řehole, no :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MAZDA: Muzu upresnit z vlastni zkusenosti.

    "Bude tato flinta v dohledne dobe skladem?"
    "V pripravovane zasilce bohuzel neni"
    "A kdy planujete dalsi dovoz?"
    "To bohuzel nevime"

    :))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: „Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe.“
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NECROMAN: a hromady dementu ve vedeni statu taky muzeme misto schranovani semlet do psiho zradla a vydelat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ministr průmyslu a obchodu Havlíček, přátelé:
    „Z mého pohledu dává kybernetická bezpečnost větší smysl než tady schraňovat olovo pro případ, že by nedej bože někdy něco nastalo a my z toho půl roku vyráběli patrony,“
    Olovo, měď nebo hliník. Stát chce prodat část hmotných rezerv, peníze půjdou přímo do rozpočtu - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...hce-prodat-cast-hmotnych-rezerv-penize-pujdou-primo-do-rozpoctu-82554
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    OCTOPUSS: Jestli ono to nebylo asi takhle:
    Lira: "Ahoj, máme tu objednávku na Shielda. Kdy bude?"
    Banzai: "Nemáme nejmenší tušení. Možná ještě v téhle pětiletce. Dáme vědět, až přijde zásilka. Třeba to v ní bude"
    Lira: "Super, díky kluci!"

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HARIUS: To jsou oni :D Sice je primárně chyba na straně dovozce, ale jejich neschopnost/neochota cokoli zjistit mi už leze krkem.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    OCTOPUSS: Motol.. to ale nemáš na mysli tohle: https://www.prodej-zbrani.cz/ ? Nebo jo ? Mě přijdou docela v poho.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    CERMI_FOX: no oni zjevně nechtějí, abys tam tu zbraň používal. To je jasný z kontextu. Třeba se stanem tak taky můžeš vstoupit, ale nesmíš ho tam postavit.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ale vlastne to dobre dopadlo, pac sem si vybral hroznou kravinu :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: njn, tak je jasny ze stat velikosti vetsiho us mesta nejni uplne priorita :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Inu, těžký život s americkými dodavateli :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Ha, ten novej model mám u nich objednanej teprve od dubna, a do vánoc ještě nějaká dodávka prý dorazí. To jsem zvědavej, jestli si něco dám pod stromeček, ale mám pocit, že je pravděpodobnější přesvědčit úchyla, aby neprcal malý chlapečky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam