• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    TRILOBYTE: když už jsme u těch výhod revolveru, ještě bych dodal, že v nabitým stavu jsou pružiny povolený, takže to tak vydrží víceméně věčně, což je pro zbraň, co bude ležet někde doma, a majitel ji v nouzi nejvyšší vytáhne odněkud ze schránky, nebo trezoru, či tak něco, praktické.
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    DILDOO007: Ja porizoval P10, protoze mi G19 strasne nesedel do ruky. Pro nekoho muze mit smysl i (no flame pls) revolver - diky intelektualni nenarocnosti. Kdyz to nevystreli tak zmacknes spoust znova a nemusis resit pojistka/prazdna komora/selhac. (Zase, kdyz se solidne zasekne revolver, tak je to na navstevu puskare). Ale s glockem chybu neudelas.
    DILDOO007
    DILDOO007 --- ---
    Moc jsem si toho za život neosahal.Bambitku na doma. Zamknout ji, jednou za čtvrt roku vzít na střelnici a celej život doufat že ji člověk nebude nikdy potřebovat.Mám celkem malý ruce takže kompakt. Rail na nějakou lampičku by se mi líbil. Má cenu kupovat nebo vůbec přemýšlet o něčem jiným než G19 /G 43X R /48R v podobný cenový relaci ? Ď
    NGR
    NGR --- ---
    OCTOPUSS: jakyho shielda?
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Study This Picture: The Bren Gun Saved the British Empire from Hitler | The National Interest
    https://nationalinterest.org/blog/buzz/study-picture-bren-gun-saved-british-empire-hitler-95016
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PIVECEK: mela jsem 1000 slevu za vyhru v regi memorialu.. :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: Co to je za fajnovku, ze se ti to nevyplati objednat ze zahranici bez cekani ?:)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja uz druhej mesic cekam na batuzek z marines shopu :)
    tak schvalne :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PIVECEK: Já to zažil s revolereme pro Launchera. Na něj se čekalo asi 9 měsíců a byl to vlastně skoro zázrak, že vůbec dorazil.
    Inu, je to těžká řehole, no :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MAZDA: Muzu upresnit z vlastni zkusenosti.

    "Bude tato flinta v dohledne dobe skladem?"
    "V pripravovane zasilce bohuzel neni"
    "A kdy planujete dalsi dovoz?"
    "To bohuzel nevime"

    :))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: „Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe.“
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NECROMAN: a hromady dementu ve vedeni statu taky muzeme misto schranovani semlet do psiho zradla a vydelat...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ministr průmyslu a obchodu Havlíček, přátelé:
    „Z mého pohledu dává kybernetická bezpečnost větší smysl než tady schraňovat olovo pro případ, že by nedej bože někdy něco nastalo a my z toho půl roku vyráběli patrony,“
    Olovo, měď nebo hliník. Stát chce prodat část hmotných rezerv, peníze půjdou přímo do rozpočtu - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...hce-prodat-cast-hmotnych-rezerv-penize-pujdou-primo-do-rozpoctu-82554
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    OCTOPUSS: Jestli ono to nebylo asi takhle:
    Lira: "Ahoj, máme tu objednávku na Shielda. Kdy bude?"
    Banzai: "Nemáme nejmenší tušení. Možná ještě v téhle pětiletce. Dáme vědět, až přijde zásilka. Třeba to v ní bude"
    Lira: "Super, díky kluci!"

    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    HARIUS: To jsou oni :D Sice je primárně chyba na straně dovozce, ale jejich neschopnost/neochota cokoli zjistit mi už leze krkem.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    OCTOPUSS: Motol.. to ale nemáš na mysli tohle: https://www.prodej-zbrani.cz/ ? Nebo jo ? Mě přijdou docela v poho.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    CERMI_FOX: no oni zjevně nechtějí, abys tam tu zbraň používal. To je jasný z kontextu. Třeba se stanem tak taky můžeš vstoupit, ale nesmíš ho tam postavit.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ale vlastne to dobre dopadlo, pac sem si vybral hroznou kravinu :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: njn, tak je jasny ze stat velikosti vetsiho us mesta nejni uplne priorita :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Inu, těžký život s americkými dodavateli :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam