• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    2ND
    2ND --- ---
    OCTOPUSS: sorry, pro trest smrti muze byt jen magor, uz jen z duvodu mozneho justicniho omylu
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIVECEK: Breivik je nezlomně přesvědčen o své dokonalosti a poslání, ale to je IMHO výjimka, většina lidí v krimu není spokojená.
    Ale tím nechci říct, že jsem třeba proti trestu smrti - právě naopak.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: Co jsem naposledy četl, tak snad má PS4 bez síťových funkcí. To by mi docela zkazilo pobyt.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OCTOPUSS: Ano, vidim ze nechapes, snazim se naznacit, ze to co ty povazujes na adekvatni trest treba pro nej tres vubec nebude, naopak to bude vetsi trest pro pozustale obeti. Kor pokud by si s tim nase justice nezvladla adekvatne poradit. Nemyslim si, ze treba Breivik nejak zavratne trpi :))
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIVECEK: Nechápu co se snažíš říct. Za mě lepší, aby do smrti seděl a trpěl, než aby se prostě odbouch a měl klid.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    REDSNAKE: Je ťuhýk
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Střelec údajně nezemřel, je v těžkém stavu. Aktuální info z ČT živého přenosu.
    NELLI
    NELLI --- ---
    Podle informací ředitele policie Moravskoslezského kraje Tomáše Kužela pachatel držel zbraň nelegálně."
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OCTOPUSS: Komu by to prospelo? Jemu? Spolecnosti? Pozustalym?
    STENNY
    STENNY --- ---
    OCTOPUSS: Hypotéza: Má zbraň s jedním zásobníkem, dostřílí do prázdna, zdrhá. Někde po cestě dobije zásobník. Suicidium.
    Ale v téhle fázi jsou všechno jen dohady...
    2ND
    2ND --- ---
    Ted uz blaboli v TV Bublan, ze by se meli zmensit zasobniky i pro kratke zbrane
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PIVECEK: Myslím, že doživotí by mu prospělo. Bouchnout se, to z toho vyšel levně.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    A čím se teda střelil později?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OCTOPUSS: Jako ze by bylo lepsi, aby ho trestala nase justice? Myslim, ze na tohle neni zdaleka pripravena a dokazu si predstavit, ze by to zpusobilo znacny spolecensky rozkol, nikdo by nebyl spokojenej..
    STENNY
    STENNY --- ---
    PISTA1: Což by mohlo objasňovat i to, proč nestřelil víc lidí - došly náboje.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Psali že se chtěl bouchnout už v tý čekárně, ale měl prázdno.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OMNISLASH: Zmrd. Já doufal, že to nestihne.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    tu motivaci uz se kazdopadne uplne nedozvime:

    "Pachatel je mrtvý, zastřelil se," řekl Seznamu policejní zdroj blízký vyšetřování. Policie potvrdila, že našla vozidlo podezřelého a zjišťuje identitu muže, který se při zásahu střelil do hlavy.
    NELLI
    NELLI --- ---
    OCTOPUSS: ok, vztáhl jsem si to na sebe. Mea culpa.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NELLI: Jakým tónem? Mluvím teoretickým směrem toho magora, kdyby to bylo takhle.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam