• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MCD
    MCD --- ---
    ZBYNEK: To budou stejně všichni
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    REDSNAKE: A "za odměnu" budeš řešit zdravotní způsobilost každejch 5 let...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Tsss. Si pozadam o vraceni spravnich poplatku! :)
    MCD
    MCD --- ---
    REDSNAKE: Když jsem se díval naposledy, tak D i E se transformují do "rozšířeného zbrojního oprávnění", takže jo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ZEPHEER: to je zase nadpis. Zbraní je i kuchyňský nůž...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    tzn. pokud mám jen ABE, tak převodem získám prakticky oprávnění pro výkon povolání bez práce? Cool:)

    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ZEPHEER: bude to akorát A a C, zbytek se zruší
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZEPHEER: presny prevody jsou v navrhu zakona, nicmene to bude odpovidat ABC a pak DE.
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    koukam na to jak je to stare je to prekvapive porad stejna pravda:
    Nejlepších 7 minut o zbraních, které jsem kdy viděl
    https://www.youtube.com/...hare&fbclid=IwAR0febQouRNYLYvTEDniyM5oCSdHrarb9xP402A-GZAn-ft1YhhO5PhATac
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Podle
    Vlastnit zbraň mohou až na výjimky držitelé zbrojního průkazu | ČeskéNoviny.cz
    https://www.ceskenoviny.cz/.../vlastnit-zbran-mohou-az-na-vyjimky-drzitele-zbrojniho-prukazu/1830888
    se má umenšit počet skupin na dvě.
    Nevíte, jaké a jak to bude "fungovat?
    Bude to ABCD a E?
    nebo ABC + DE?
    VACA
    VACA --- ---
    OCTOPUSS: Hehe, v tom je prave ten for, ze ty dva ze sta maj cistej stit stejne jako ty ted tvrdis nam. To ze jsi z neceho podezrelej se nemusi vzdy odvijet od pravdy nebo tveho presvedceni.

    To ti proste takhle jednou rano zazvonej na zvonek, nebo rovnou vyrazej dvere a na nic se te neptaj...

    Detajly kde jsi udajne byl atd. se dozvis az ve vazbe.

    Pak taky muze hrat roli kolik mas penez na jak dobryho pravnika, a tak dale..


    Kazdopadne nakladat s lidskym zivotem bez ostychu jako s nejakym anonymnim procentem uspesnosti justice, to je za me trochu zvrhly..







    NGR
    NGR --- ---
    LUCKYBSD: v pohode ulev si
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    NGR: nejlepsi jsou ti, co sem prijdou, zacnou se dozadovat o pomoc a kdyz se jim dostane, tak si zacnou stezovat, ze museli prekvapive zapojit vic mozkovych bunek nez jen ty na rozliseni svetla a tmy a ve finale jeste rozhorcene reaguji na minusky, ktere po pravu obdrzeli... chapeme se?
    NGR
    NGR --- ---
    REDSNAKE: ja neocekavam nic chtel jsem si s nekym psat v poste
    kdo neche / nema / nemuze
    ten to preskoci ;)
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    MAZDA: Jj, nainstalovat. Ale nemam ten magickej klic a kdyz jsem videl jak to nekdo misto nej bere frezou, tak jsem ztratil odvahu :). Bechovice nejsou problem.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NGR: nevím proč očekáváš že všichni mají kapacitu a náladu ti dělat poměrně náročné rešerše.

    Mrkni na zbrojnice.com, tuším to tam je rozepsané.
    NGR
    NGR --- ---
    BAAL:
    MAZDA:
    a presne proto jsem chtel tyhle veci resit v poste
    ono je totiz na guglu vsecko ale proc se nezeptat tech co uz to cetli a nemuset se tak buchvicim probirat
    s telefonem toho totiz moc nevyguglis a trva to dlouho
    hlavne je dobry z pozice vsevedoucich strycku rozdat tech par minusu
    jinak teda diky za to info
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KOMENTÁŘ: Tragédie kontra svoboda. Zbraně za to nemohou - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ostrava-tragedie-vrazda-strelba.A191210_172642_domaci_jum
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: běžná malobchodní cena, blbě se sháněj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam