• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: Máš úplnou pravdu. Bohužel, ruku na srdce, v ČR je to s podobnými výstavami pro veřejnost mizerné. Natura i Silva Regina jsou pro zbraně (a jiné než myslivecké) okrajovou záležitostí :-(
    Ale jinak za mě jo, taky bych to klidně ještě víc ořezal. Ještě, že nemáme popisky ani katalogy.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    FMATEJU:
    Silva - lesnické a myslivecké veletrhy - zbrane jako okrajova zalezitost
    Natura - vystava myslivosti, rybářství, včelařství a potřeb pro pobyt v přírodě - jako vypada to lip ale i tak to není to co reprezentuje IWA nebo ShotShow ani vzdálene a to i k prihlednutim k malemu meritku.
    Jo a ty vyjmenovane mesta v nemecku jsi vzal nahodne z mapy, nebo se tam jako opravdu neco kona pro odbornou verejnost?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    ELECTRICKOTA: Napr:

    Unor - dortmund
    Tento vikend - salsburg
    Duben - offenburg
    Prosinec - hannover
    U nas:
    Duben - Silva regina brno
    Kveten - Natura viva lysa
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    FMATEJU: Jmenuj prosím, asi by mi stačila i jedna.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: Tak to je napiču
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OTAKAR: trochu jo.. jen tam postupne vyrobci prestali vystavovat :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    XMEDA: Ten ale není úplně o zbraních, ne?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OTAKAR: IDET :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    FMATEJU: Jaká třeba?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    IWA je kontraktacni vystava pro obchodniky.
    Melo by to byt jeste tvrdsi, porad to mraky lidi obchazi.
    Je strasny se tam prodirat davem lidi co sbiraj prospekty nebo si chodej zacvakat se spoustama.

    Myslim ze je dost vystav pro verejnost kam maj moznost zajit.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Ja to na druhou stranu naprosto chapu. Vystavovatele tam plati nemale penize, je s tim strasne srani, import/export, delas to abys domu dotahnul nejaky business, tak rozumim, ze tam pak nechteji cas ztracet s "odbornou verejnosti" :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Btw to neni případ jen IWA ale stejne tak ShotShow, shodou okolností jsem loni byl tou dobou v Las Vegas a tak když jsem tam potkal pár znamejch youtuberů tak mě napadlo že bych mohl jít taky se podívat i přes dost vysoké vstupné, nicméně ShotShow je také pro veřejnost nepřístupná.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KENJIRO: Jako tu frustraci plně chápu
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELECTRICKOTA: to víš... chtěli pořádat výstavy, ale chodili jim tam lidi.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BOLDRIK: Ne, viz upozornění dole. A tohle mě vyloženě pobavilo :
    "Tomu, kdo přístup získá na základě nepravdivých údajů (např. falešného potvrzení o pracovním
    poměru), hrozí postih za porušení domovní svobody podle § 123 německého trestního
    zákoníku (StGB)."
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    MCFLY: Podle stránek IWA je vstup právě možný na pozvánku pokud se návštěvník není schopen prokázat příslušností k oboru, nebo se mílím?

    https://file-service.nuernbergmesse.de/...oadFileName=2020-IWA-Grafik-Uebersicht-Legitimation-CZ.pdf
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    BOLDRIK: samotná pozvánka nestačí pokud nejsi odborna osoba dle podmínek vystavovatele :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    KENJIRO: dekuji
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    OMNISLASH: dorovnej to a pro sichr pošli vysvětlení na clenstvi@gunlex.cz . Tenhle mail čte přímo účetní.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    nepohybujete se nekdo kolem lex ptaleb / clenstvi? omylem jsem zadal platbu podle hodne starsi platby, protoze jsem nenasel cerstvejsi a ted koukam, ze ten clensky priskevek je vyssi. staci stejnym zpusobem poslat dorovnani do aktualni vyse? nebo je potreba psat a resit?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam