• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: Nooo... A kolik vystavovatelů by tam ještě v pondělí ráno zůstalo? :D :D :D
    NAVARA: Německý ZP, že?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FMATEJU: Už jen nutnost mít platný ZP pro vstup by to dost protřídila imo
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Tak dobry by bylo, kdYby si na iwe obchodnici placli. A pak to navic otevreli na 2 dny pro civil.
    Ale asi by to byl masakr.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: je to na vsech, ja uz tam pro to nechodim, protoze strojirenskej byl sice pro me oborove mimo, ale porad tam obcas bylo zajimavy pobavit se protoze nejakej prekryv tam mam (scada systemy, zpracovani dat z vyroby atp.) ale posledni roky je to stejnej mor jako ostatni - lidi jak sracek, chovaji se jak hovada takze ta efektivita je bidna, protoze je fakt super kdyz se s nekaym bavis a on ti chce neco ukazat na stroji a zisti ze mu nekdo vylil na ovladaci palej kelimek coly a podobne (true story, parek s horcici v pracovni plose laseru byl taky super)

    podle me to je totalni nepochopeni a selhani managmentu veltrhu kery vubec nechape smysl ty akce a realnou potrebu tech vystavovatelu a mysli si ze strojirenskej veletrh je totez co svatebni
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Tak já si tam pamatuju, ještě z dob kdy jsem vystavoval, dokonce i nějakou školku :D Ale asi to bylo až po zlevnění. Vůbec ten IDET je takové veselé panoptikum a každý rok řešíme, jestli děti jo, děti ne, nebo jestli chvíli děti jo a pak zase den ne... :D
    BAAL: MSV se stále koná. U něj ani nevím, jestli nějaké dělení je. Byl jsem snad na dvou ročnících. Jinak teda... Já taky byl na IDETu za čumila. Jeden nebo dva ročníky... To samé IWA. Takže jako jo, chápu tu zvědavost, chápu, že to lidi chtějí vidět. Proto by se mi vlastně strašně líbilo něco, jako prodejní IWA. To by bylo zajímavé pro všechny (kromě vystavovatelů se slabými nervy :D ).
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAZDA: Tak ono to bylo i celkem hezky videt na starem dobrem Invexu, kam v pozdejsich letech uz jezdili regulerni autobusy ze skol, rozdelili to pak na verejne a neverejne dny ale slo to total do rite.

    Nasledne totez se strojirenskym, ktery nevim zda jeste je nebo uz take neni.

    Je pro me krutá pozice, protože naprosto rozumím vystavovatelům a jsem s nima, problém je že jsem tu v té pozici slintala, na moji obhajobu Lukášoj propisku neukradnu.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: hele mě to teda v těch dobách přišlo podstatně méně zaplavené igelitkáři :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: I když to bylo za litr, nemělo to dostatečný efekt :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: to by se jim na to vsichni vykaslali
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: na IDETu udelali chybu ze zlevnili to vstupny tim se tam natahlo daleko vic sberacu, kdyby to zdrazili bud aspon zpatky nebo idealne tak na litr tak se to pekne odfiltruje
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Docela by se mi libila vystava lokalni, kam by se smelo pouze se ZP. Tim by se aspon zrusil napor vselijakych absolutnich blbu jako je standardne na IDETu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Náhodou, já už asi asi před 5lety slintal na IWA po Sigu X5 a po letech co jsem si tam s ním chodil cvaknout ho fakt mám:-)

    Jinak bych rád upozornil tady na vyhlášení nejvyššího:

    [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ]
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA: Chvala bohu, ze prodejni neni. To by me zruinovalo:)))
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    FMATEJU: 0 jednak Ti co se tam nedostanou si tam logicky nic nevobjednaj a není to MO prodejní výstava.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    By me zajimalo, kolik si objednaji zbrani na iwe ti co breci ze se tam nemuzou dostat.

    Nehlede na to, ze pokud ma clovek zajem skutecne neco koupit a ne jen jet ocumovat, tam mu slusnej prodejce u nas ten listek zajisti.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MCFLY: Ok
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MCFLY: Ano mas pravdu.

    Pro civily se nedela vystava jako pro obchodniky. ‍♂️


    Vystav zamerenim pouze na zbrane je spousta.


    A to ze vystavy vojenskych zbrani jsou pouze pro slozky je logicke, kdyz koupi vetsinu jejich produkce.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    Na IWA je hezké, že třeba SIG tam vozí i modely, které jsou k mání jen v USA. Z druhé strany, aby pro firmy měla taková výstava smysl směrem ke koncovým zákazníkům, bylo by asi dobré, kdyby byla prodejní. Jenže jak to udělat prodejní a "nekrást" (z pohledu zabezpečení zbraní)? :-D
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    FMATEJU: tak nedělej chytryho :) prostě nic srovnatelné pro civily není.. A pro pořádek je tu spousta střelců co nejsou ani nimrodi ani ti co si hrajou na vojáčky.. A proto nás až tak moc nezajímá ani výstava pro myslivce ani jen army..
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    ELECTRICKOTA: To sou konkretni mesta a mesice kdy se tam konaji vystavy kde jsou zbrane.
    Ale asi to bude taky spis pro myslivost.

    Je pravda ze na iwe je vsechno.

    Urcite bude i spousta verejnych vystav se zamerenim na hrani si na vojacky. Ale to jde mimo me. Takze nevim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam