• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RIVOK: a kvuli internetu, kam se spousta veci presunula a doba vrhani CDcek do davu uhrovatych chlapcu byla fuc
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    BAAL: INVEX nešel do kopru kvůli autobusům středoškoláků, ale kvůli nenažranosti výstaviště, které chtělo stále vyšší poplatky za stánek až na to nakonec neměl finance ani český Microsoft! To mám přímo od tehdejšího zdroje.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FURAN: Dva dny budou obet? To rikej nam, co tam budou od ctvrtka vevcera do pondeli odpoledne :)))))
    FURAN
    FURAN --- ---
    Nechal jsem se přemluvit, a na ten Enforce Tac a IWA teda dojedu, no. Dva dny na nohou, bude to oběť. Bude někdo na tom prvním? Na příští rok tu cesta je:
    Volné pozice
    https://www.czub.cz/kariera-volne-pozice/
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    SIRIUS: O cechach sem ani neuvazoval. Prave z tohoto duvodu.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MAZDA: Tak vidis, odhalil si diru na trhu ;) U nas je to i z hlediska legislativy jednodussi zorganizovat, tak to nahod zitra na porade a sup sup:)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Jak to vlastně teď vypadá s Příbramí? Kdysi jsem byl.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    XMEDA: za socíku jsme jako malí parchanti prolejzali tanky :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MAZDA: kde by se na IDETu vzala skol.......

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    FMATEJU: jenomze bejt to v cehach tak to bude vypdat tak ze jedinej kdo neco proda bude mpi s glockama, vostatni si povezou zpatky hromadu ochmatanejch zbrani pripadne bude pocitat ukradeny veci co dou odmontovat jako miridla na puskach atp.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MAZDA: Že by bylo zbytečné dělat cedulky v němčině? Asi jo :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: Nooo... A kolik vystavovatelů by tam ještě v pondělí ráno zůstalo? :D :D :D
    NAVARA: Německý ZP, že?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    FMATEJU: Už jen nutnost mít platný ZP pro vstup by to dost protřídila imo
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Tak dobry by bylo, kdYby si na iwe obchodnici placli. A pak to navic otevreli na 2 dny pro civil.
    Ale asi by to byl masakr.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: je to na vsech, ja uz tam pro to nechodim, protoze strojirenskej byl sice pro me oborove mimo, ale porad tam obcas bylo zajimavy pobavit se protoze nejakej prekryv tam mam (scada systemy, zpracovani dat z vyroby atp.) ale posledni roky je to stejnej mor jako ostatni - lidi jak sracek, chovaji se jak hovada takze ta efektivita je bidna, protoze je fakt super kdyz se s nekaym bavis a on ti chce neco ukazat na stroji a zisti ze mu nekdo vylil na ovladaci palej kelimek coly a podobne (true story, parek s horcici v pracovni plose laseru byl taky super)

    podle me to je totalni nepochopeni a selhani managmentu veltrhu kery vubec nechape smysl ty akce a realnou potrebu tech vystavovatelu a mysli si ze strojirenskej veletrh je totez co svatebni
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Tak já si tam pamatuju, ještě z dob kdy jsem vystavoval, dokonce i nějakou školku :D Ale asi to bylo až po zlevnění. Vůbec ten IDET je takové veselé panoptikum a každý rok řešíme, jestli děti jo, děti ne, nebo jestli chvíli děti jo a pak zase den ne... :D
    BAAL: MSV se stále koná. U něj ani nevím, jestli nějaké dělení je. Byl jsem snad na dvou ročnících. Jinak teda... Já taky byl na IDETu za čumila. Jeden nebo dva ročníky... To samé IWA. Takže jako jo, chápu tu zvědavost, chápu, že to lidi chtějí vidět. Proto by se mi vlastně strašně líbilo něco, jako prodejní IWA. To by bylo zajímavé pro všechny (kromě vystavovatelů se slabými nervy :D ).
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAZDA: Tak ono to bylo i celkem hezky videt na starem dobrem Invexu, kam v pozdejsich letech uz jezdili regulerni autobusy ze skol, rozdelili to pak na verejne a neverejne dny ale slo to total do rite.

    Nasledne totez se strojirenskym, ktery nevim zda jeste je nebo uz take neni.

    Je pro me krutá pozice, protože naprosto rozumím vystavovatelům a jsem s nima, problém je že jsem tu v té pozici slintala, na moji obhajobu Lukášoj propisku neukradnu.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: hele mě to teda v těch dobách přišlo podstatně méně zaplavené igelitkáři :-)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: I když to bylo za litr, nemělo to dostatečný efekt :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: to by se jim na to vsichni vykaslali
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam