• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NGR
    NGR --- ---
    SWIST:
    DATEL:
    presne tak povolil mi tam par ran 58 na nastreleni jinak nic
    ale napr broky - nejaky mensi by snd sly
    bojej se hluku
    SWIST
    SWIST --- ---
    DATEL: Co jsem to kdysi zjišťoval tak na Magnumu to nejde. Max by mi tam povolili pár ran na nastřelení.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ok, diky za tip. Takze na tom
    Magnumu opravdu nelze?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DATEL: Jak pise gekon
    Prague armory
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DATEL: Na Kolbence můžeš asi čimkoliv, snad krom .50 a podobnejch
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, vite nekdo, jestli na Magnum v Praze lze i puskove strelivo, konkretne s kosou? Z toho jejich ceniku jsem to uplne nepochopil, ale pro dlouhe tam maji jen "Dlouhé kulové zbraně na pistolové/revolverové náboje", tak to vypada, ze ne, ale mel jsem za to, ze to je jedina strelnice v Praze, kde lze.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KASUMI: no kdyby neprijeli airsoftaci, s nozikama a s loveckejma potrebama, tak tleskam. Ja se tesil, ze tam letos bude konecne k hnuti a zbyde na me ksiltovka :-)) ale holt nemci jsou srabi
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HABRENKA: Imho se jich hodne odhlasilo, tze je otazka, kolik vystavovatelu by tam vlastne bylo..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SHADDIE: tak vzhledem k tomu, že se aktuálně nic neděje, tak nevím na kdy by to chtěli přesunout... navíc s dost vybookovanym vystavistem... jako týden předem tohle zariznout je fakt curakovina totalni a chudaci vystavovatele...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SHADDIE: tk je otazka, co to bude za datum, ze...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    A je to vyreseny.
    Iwa je zrusena.
    STEVE
    STEVE --- ---
    Zdar. V rámci regulace sbírky prodávám Molota

    Molot Vepr Super 308W | BAZAR Hunting-shop
    http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/436684-molot-vepr-super-308w/
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MAZDA: my to s pivcem nebyli :D, minule na iwa czub nesel ani ten shadow 2 orange rozlozit
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: pro ostravu bys to este musel upravit na "nic co by mohli vykoupit ve sbernym dvore :D"
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Základem je nemít na puškách nic, co jde odmontovat. Třeba jako kolimátor nebo tlumič. CZUB se už poučili :D
    PIVECEK: Hele, to víš, že si tu už děláme legraci, že za pár let se bude IWA pořádat v Brně.
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    kdybyste někdo potřeboval taktický kilt :D s ním se již člověk nemusí bát, že by se z krizové situace posral.
    5.11 Upholder Kilt
    https://www.toptactical.cz/produkty/panske-obleceni+c11/5-11-upholder-kilt+p26657.htm
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RIVOK: a kvuli internetu, kam se spousta veci presunula a doba vrhani CDcek do davu uhrovatych chlapcu byla fuc
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    BAAL: INVEX nešel do kopru kvůli autobusům středoškoláků, ale kvůli nenažranosti výstaviště, které chtělo stále vyšší poplatky za stánek až na to nakonec neměl finance ani český Microsoft! To mám přímo od tehdejšího zdroje.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    FURAN: Dva dny budou obet? To rikej nam, co tam budou od ctvrtka vevcera do pondeli odpoledne :)))))
    FURAN
    FURAN --- ---
    Nechal jsem se přemluvit, a na ten Enforce Tac a IWA teda dojedu, no. Dva dny na nohou, bude to oběť. Bude někdo na tom prvním? Na příští rok tu cesta je:
    Volné pozice
    https://www.czub.cz/kariera-volne-pozice/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam