• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    DATEL: Na LERO v Mecholupech jdou pusky, stavy maji tusim 40 m.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Díky všem za info. Je to děs, že je tu jen jedna střelnice, kde lze s puškovými rážemi, navíc poněkud dražší a malá. Chtěl jsem na tuto sobotu, bohužel u Mělníka obě zrovna obsazené. Zkusim teda kouknout na rezervaci v Kolbence, třeba budou mít volno.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    + tam jsou povolený černoprachý pušky :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DATEL: Hele nejde, maj tam prisny hlukovy limity, což nechápu když hned vedle jezdí sklápěčky se štěrkem. Každopádně brokovnice s ptáčnicemi je maximum co ti tam dovolí.
    NGR
    NGR --- ---
    SWIST:
    DATEL:
    presne tak povolil mi tam par ran 58 na nastreleni jinak nic
    ale napr broky - nejaky mensi by snd sly
    bojej se hluku
    SWIST
    SWIST --- ---
    DATEL: Co jsem to kdysi zjišťoval tak na Magnumu to nejde. Max by mi tam povolili pár ran na nastřelení.
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ok, diky za tip. Takze na tom
    Magnumu opravdu nelze?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DATEL: Jak pise gekon
    Prague armory
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DATEL: Na Kolbence můžeš asi čimkoliv, snad krom .50 a podobnejch
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ahoj, vite nekdo, jestli na Magnum v Praze lze i puskove strelivo, konkretne s kosou? Z toho jejich ceniku jsem to uplne nepochopil, ale pro dlouhe tam maji jen "Dlouhé kulové zbraně na pistolové/revolverové náboje", tak to vypada, ze ne, ale mel jsem za to, ze to je jedina strelnice v Praze, kde lze.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KASUMI: no kdyby neprijeli airsoftaci, s nozikama a s loveckejma potrebama, tak tleskam. Ja se tesil, ze tam letos bude konecne k hnuti a zbyde na me ksiltovka :-)) ale holt nemci jsou srabi
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HABRENKA: Imho se jich hodne odhlasilo, tze je otazka, kolik vystavovatelu by tam vlastne bylo..
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    SHADDIE: tak vzhledem k tomu, že se aktuálně nic neděje, tak nevím na kdy by to chtěli přesunout... navíc s dost vybookovanym vystavistem... jako týden předem tohle zariznout je fakt curakovina totalni a chudaci vystavovatele...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SHADDIE: tk je otazka, co to bude za datum, ze...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    A je to vyreseny.
    Iwa je zrusena.
    STEVE
    STEVE --- ---
    Zdar. V rámci regulace sbírky prodávám Molota

    Molot Vepr Super 308W | BAZAR Hunting-shop
    http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/436684-molot-vepr-super-308w/
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MAZDA: my to s pivcem nebyli :D, minule na iwa czub nesel ani ten shadow 2 orange rozlozit
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: pro ostravu bys to este musel upravit na "nic co by mohli vykoupit ve sbernym dvore :D"
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Základem je nemít na puškách nic, co jde odmontovat. Třeba jako kolimátor nebo tlumič. CZUB se už poučili :D
    PIVECEK: Hele, to víš, že si tu už děláme legraci, že za pár let se bude IWA pořádat v Brně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam