• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Na jare jen resime ceny na sezonu.
    SWIST
    SWIST --- ---
    RIVOK: Ono plošně není úplně plošně. :D Respektive alespoň když ještě pan Otta žil, tak jsem se na to ptal... Říkal to samé co ty - přestřelovali jim lanka na tažných zařízení, ale když jsi tam chvili chodil a znal tě, tak to už pak problém nebyl.. :D A třeba s sks problém nebyl vůbec, vadili mu přímo lidi s kosou.
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    SHADDIE: na Kapslovně jsou plošně zakázány Kosy. Přestřelovali jim s nimi tažná lanka terčů.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: hlavne prosimte s kostkovanou kosili, frajerske slunecni brejle inkluuudid a v tom aute, co neni tvoje, bez balit holky na diskoteku v tom Nemecku... :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: No jo, to víš... Jsem symbol úpadku, zapšklosti a já nevím čeho ještě :D :D :D

    Ale vůbec, je lepší slavit narozeniny na IWA, než v Kielcích :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: ty, takovej Čecháček s ičem, ičem o ničem? :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KASUMI: Asi chtějí, abych v Německu udělal útratu :D :D :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA: Ta iwa ti preje
    Bud svatek nebo narozky:)))))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: No a nebo naopak - na podzim se můžeš v klidu nachystat na sezónu, co začne na jaře. Co dohodneš, může být začátkem března na pultech.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Mne to prijde po sezone zbytecny. To uz muzou rovnou pockat na jaro.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: Na ja, je to tam! Tak super. bude hlína! :D
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Prisel mne mail.

    Ale ted koukam ze uz i na webu to je.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: Už to někde visí? Na webu je pořád jen info o posunutí a datum bude teprve určeno... Jinak za mě osobně by to září bylo košer.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    KASUMI: 3.-6.9.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DATEL: ještě zkus Kapslovnu, je tam 100m tunel na nastrelování.
    DATEL
    DATEL --- ---
    PIVECEK: LERO jsem koukal, bohužel zrovna 7.3. nemají volné termíny

    ELECTRICKOTA: aktuálně potřebuju na 7.3. jen mířenku, na zajetí "nové" kosy :) budeme dva. Díky za tipy, kouknu na ně.

    ZBYNEK: Rajská by byla fajn, bydlím na Čerňáku :) Ale tam se běžný smrtelník pokud víc nedostane, primárně jedou kurzy a ozbrojené složky, jestli se nepletu.
    FRENZY_
    FRENZY_ --- ---
    ZBYNEK: Na Rajské zahradě to prosím jak funguje? Dle webu Pro potřeby jednotlivců je v současné době příjem objednávek pozastaven. (a cena se stanoví "individuálně" ).
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    PIVECEK: Jo, LERO je fajn, s puskou uz nejezdim jinam.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    DATEL: Na Rajské zahradě se dá taky...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DATEL: Velvary nebo Vražkov, si zkoušel? Nevím co chces střílet, Velvary mířenka až na 150m, Vražkov dynamika do 50m
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam