• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    SWIST: Byl jsem tam jednou s .223 VAR, normálně střílet, ale to mohlo být tím, že jsem přišel jako doprovod jednoho prodejce z obchodu se zbraněma, kterýho tam znali. Může to být tak 5-6let ale.
    Chodil jsem pak na Chodov, ale těch 25m není ideálních a navíc tam pušky zakázali a moc se mi to tam nelíbilo.
    Chtěl bych zkusit Lero, kámoš tam teď dělal papíry.
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    SHADDIE: viz SWIST - pana správce štvali specificky Kosaři, protože 1) Kosa byla levná, 2) 762 M43 byly levné, ergo 3) Kosaři pálili "styl Rambo" a přestřelovali lanka.

    AKM stojí přes 20k, SKS není pro Ramba, 545 je niché, ergo když viděl jejich PZ, zjevně v pohodě.

    Ale je pravda, že co je tam nový správce, možná to vidí jinak. Mně nenapadlo zpochybnit několikaletý Status Quo.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KASUMI: tak jak pije kenjiro - od 2020 pokud se to nakonec vlastne vubec uskutecni ma byt misto zacatku brezna na zacatku zari pravidelne...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    KASUMI: jestli jsem to pochpoil dobře, tak IWA má být na září přeložená permanentně.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    KASUMI: Ja si myslim ze spousta vyrobcu to vynecha.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    RIVOK: no, já tam běžně nastřeloval AK (Saigu) v 7,62x39, Sks stejný ráže, Bsr 5,45x39 tam měl kamarád a bez problémů.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: To tak mozna dopadne. Vyrobcum rekl bych vice vyhovoval system, ze pripravili prezentaci na sezonu na shotshow a tim meli hotovou i IWU o mesic a pul pozdeji. Takhle veci na v zari budou old news a vsechny dealy se mezitim stejne udelaji na dalku, protoze trh nepocka.
    NGR
    NGR --- ---
    RIVOK: od kdy? ja tam v lete byl...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    mne spis prijde kontraproduktivni jet zari 2020 a pak brezen 2021.. skoro bych v danem pripade 2020 vynechala
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: Oook. Já vystavoval loni poprvé, letos chceme zase, takže zatím nemám úplně jasný pohled na věc. Plus, tím, že nejsme klasický krám, tak nám část starostí odpadá...
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Na jare jen resime ceny na sezonu.
    SWIST
    SWIST --- ---
    RIVOK: Ono plošně není úplně plošně. :D Respektive alespoň když ještě pan Otta žil, tak jsem se na to ptal... Říkal to samé co ty - přestřelovali jim lanka na tažných zařízení, ale když jsi tam chvili chodil a znal tě, tak to už pak problém nebyl.. :D A třeba s sks problém nebyl vůbec, vadili mu přímo lidi s kosou.
    RIVOK
    RIVOK --- ---
    SHADDIE: na Kapslovně jsou plošně zakázány Kosy. Přestřelovali jim s nimi tažná lanka terčů.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: hlavne prosimte s kostkovanou kosili, frajerske slunecni brejle inkluuudid a v tom aute, co neni tvoje, bez balit holky na diskoteku v tom Nemecku... :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: No jo, to víš... Jsem symbol úpadku, zapšklosti a já nevím čeho ještě :D :D :D

    Ale vůbec, je lepší slavit narozeniny na IWA, než v Kielcích :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: ty, takovej Čecháček s ičem, ičem o ničem? :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KASUMI: Asi chtějí, abych v Německu udělal útratu :D :D :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA: Ta iwa ti preje
    Bud svatek nebo narozky:)))))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    FMATEJU: No a nebo naopak - na podzim se můžeš v klidu nachystat na sezónu, co začne na jaře. Co dohodneš, může být začátkem března na pultech.
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    MAZDA: Mne to prijde po sezone zbytecny. To uz muzou rovnou pockat na jaro.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam