• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    BAAL: chodíš kolem toho teda jako kolem horké kaše, ale co to bylo nám neřekneš :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    Jak tady vladne ta nakupni manie zase, tak chci rict ze jsem dospel:-) Mel jsem ted jeden vazny rozmanek s jednou zbrani po ktere moje srdicko dlouho touzilo, objevila se na inzerci vyjednaval jsem s panem o cene, vcera jsem shodou okolnosti mel moznost si z toho strelit a rozhodl jsem se ze do toho nejdu stalo by to priserne mnozstvi penez, asi tolik co me staly vsehcny moje aktualni zbrane dohromady a ten prinos by proste nebyl takovej.

    Takze se vam tentokrat nepovedlo me zlakat k akvizicim:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    THEODORIK: zde podrobněji

    Kanada: Trudeau za nadšení médií obešel parlament a protizákonně zakázal 1.500 modelů zbraní | zbrojnice.com
    https://zbrojnice.com/...-medii-obesel-parlament-a-protizakonne-zakazal-vybrane-samonabijeci-zbrane/
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    TOMASINO: jak co, spoustak pojistku atd. ti nikdo postou neposle bez itar licence
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ICE: smi se doplnky vyvazet? Kdyztak bys mohl zkusit to balikove depo v USA. Zalozis si ucet, ziskas tim i adresu a az to tam prijde, poslou Te to do CR
    ICE
    ICE --- ---
    LUCKYBSD: omrknul jsem, dik. :) no musim hledat dal.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ICE: no nejlepsi je si to tam koupit, vyndat z origo obalu a hodit po castech do kufru, coz ted moc nejde. Brownells.cz nic z toho nema?
    ICE
    ICE --- ---
    Mate prosim nekdo zkusenost s objednavanim aftermarket doplnku ke zbranim z USA? (trigger, pojistka, gripy) Konkretne mi jde o modifikace k czub evo3 s1. Podnikovy web je v tomto ohledu no-go. Tam kde bych objednal neni distribuce mimo usa.. hmm.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Hodně to je vidět u AK.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    DESTROYER: Tak tohle jsem nevěděl. Dík za info :-)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    DESTROYER: Díky, v to jsem doufal :-) Dokonce jsem prolistoval manuál a nic. Čísla tomu ale odpovídají.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    SKUTEKKUTEKK: Je to bezna praxe, kdy se na zaver vyrazi pouze napr. trojcisli z vyrobniho. No stress. :)
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Čau, mám dotaz - jdu registrovat novou CZ 557 a nemůžu se dopátrat výrobního čísla na závěru. V šediváku mám 2x dlouhé výrobní číslo, na závěru jsem našel jen nějaký kratší kód.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LUCKYBSD: To je furt 20 let po Kapslovně...
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    NJAL: ty zamrzli v devadesatkach, si tam zavolej jedine
    NJAL
    NJAL --- ---
    Trosku me stve Avim, maj web, ale neni na nem ani zminka o uzavreni nebo otevreni.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Střelnice Spořilov:


    Přátelé, dočkali jste se a 27.4. otvíráme. Zatím první týden provizorní provoz jen pro držitele ZP v roušce a bez doprovodu. Podmínky budeme samozřejmě aktualizovat, jakmile nám to stav a vláda umožní... Rezervace jsou otevřeny...
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Marně hledám stránky a kontakt na střelnici v Rudě. Poradíte někdo? Je to vůbec pro veřejnost?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: proboha...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam