• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    KENJIRO: A tlumiče budou, nebo ještě musíme čekat na nějakej další zákon?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KENJIRO: aby to pozměňováky neudělaly ještě horší...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: a kdy se dostane do PS navrh novyho? Ten byl pricetnej... Z te mininovely asi prestanu spat vubec, nez vypadne "finalni" zneni...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: se mi udelalo nevolno, protoze bych prisla o kosatko v tomhle zkurvenem zneni... I kdyby mi na ostatni dali vyjimku...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: počkej na pozměňováky :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Fuck, to to je za prechodko v te mininovele doprdele... To jako budu muset zadat o vyjimku k drzeni A-1? Jakmile tenhle shit bude ucinnej? A dostanu ji?!
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Bohužel, skříň jsme nechali dělat 3 roky zpátky a tehdy mě to vůbec nenapadlo, že popisek na webu výrobce by nemusel být přesný.
    Vestavěná skříň je komplet přes 3 stěny v chodbě takže bohužel absolutně nereálné jí měnit a úprava by vypadala špatně.
    Pankové řešení typu vyříznutí dveří skříně pro panty nebo posunutí dveří oproti ostatním by šlo, ale vypadalo hnusně a výsledné náklady na rozvod by asi vyšly dráže než jiný trezor :D :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    S tím trezorem jsem mel podobny zasek, ze jsem to naplanoval podle rozmeru z datasheetu, ale nastejstí jsem ho uz mel doma a premeril jsem si ho, skoda ze ses tu nezeptel, mozná bych te varoval.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jesteze moje vestavena skrin ma rozmery na dost velky trezory, nicmene mam tam jen Safetronics ZSL-5 M
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    GEKONZPRAHY: nerozumim... na miru navrzenou vestavenou skrin za porizovaci cenu neprodas ani nahodou. Predelani cele skrine je naklad navic.

    Prodat typovej trezor za nakup je daleko jednodussi realizovat a pak koupit takovej, co bude pasovat do vestavene skrine.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ELWERINE: Jednodušší ≠ dražší.
    STENNY
    STENNY --- ---
    GEKONZPRAHY: Jednodušší je do skříně vyřezat díry pro panty, ale esteticky to není úplně ono...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    GEKONZPRAHY: rekla bych, ze vestavena skrin bude drazsi nez trezor na 10ks zbrani...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ZYAN: Neni jednodušší vyměnit skříň? :D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    NJAL: To je přesně můj plán, bohužel vzhledem k přečnívajícím pantům trezoru, nedokážu zavřít dvířka za kterýma měl být trezor schován.
    NJAL
    NJAL --- ---
    ZYAN: Imho je lepsi trezor schovat do vestavene skrine...
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ELWERINE: Přesně tak. Zbavuji se jak WSA 5, tak WSA 10 a pořídím si místo toho Justra 10 která má skryté panty a je o několik CM menší.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Hele, obávám se, že pokud by šlo o případ "nalitej jak dělo", tak to spíš bude úkon podle zákona o policii, než podle správního řádu.
    Každopádně, zcela jistě k tomu nějaká protokolace úkonu bude muset být. A jinak bych asi šel po § 18 Správního řádu.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Jak jsem si pořizoval trezor:
    1) Při rekonstrukci si necháte udělat skříň na míru tak, aby se vám do ní vešel plánovaný trezor WSA 10. Rozměry necháte udělat podle webu výrobce - Rozměry vnější: - 1500 x 650 x 450 mm (v x š x h) plus 1 cm na každou stranu
    2) Před nákupem zkontrolujete s metrem že se vám trezor opravdu vejde podle rozměrů do skříně.. vejde.
    3) Koupíte trezor, dotáhnete ho domů a zasadíte do skříně
    4) ...
    Výrobce do vnějších rozměrů nezapočítal masivní panty co trčí dopředu.

    Takže trezor budu i opět stěhovat, buďto při prodeji, nebo až mě s ním nevyhnutelně vyhodí žena :-D
    Nechcete někdo WSA 10?

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    JOINTER: u te silnicni kontroly je to napr omluvenka kdyz jedes do prace a prijdes o pul hodiny pozdeji, protoze ti prislusnik potreboval prohlidnout lekarnicku
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes ve 14:30 by se na jednání sněmovny měl dostat návrh zákona o nakládání se zbraněmi - tisk 92 a 669
    Live stream možno sledovat zde:
    Stream 1 (schůze PS)
    https://www.psp.cz/sqw/hp.sqw?k=28
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    SHADDIE: Rekla bych, aniz bych to ted zkoumala, ze si muzes zazadat
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KASUMI: jak se to vlastně zjistí když nemám datovou schránku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam