• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KENJIRO: Ach jo, pane Smrtka...ani naznačovat ? :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    HARIUS: počkáme si na ty pozměňovací návrhy, o kterých se dneska mluvilo, a o kterých vůbec nic nevím a nesmím ani naznačovat.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: číslo nevím, MAZDA by mohl vědět. Je ale o malinkej chlup i se svým kompikem delší než AKSU. Bez kompiku IMHO kratsi
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    Zeptám se ještě tady, právníci, četl jsem ten návrh na stránkách sněmovny. Ten zákon bude vážně platit retroaktivně ? (pokud bude platit, ofc)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ZYAN: Mám jen WSA 5 a taky jsem musel kus skříně vyříznout, ale jen dole, kryjí to dveře, není to vidět, takže rozvod se nekonal :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: btw jak dlouhou to má hlaveň?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    DATEL: obyč kosa se sklopkou je delší než 600mm, v klidu.
    DATEL
    DATEL --- ---
    ELWERINE: ok, trochu jsi me uklidnila, ale jen malinko
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ELWERINE: kosy dospele az v pristi novele
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    DATEL: elwe ma zkracenou
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    DATEL: je kosa. A pak je moje kosatko. Dont panic. (kosatko= SA58 se sklopkou a zkracenou hlavni, tj. male roztomile kosatko).
    DATEL
    DATEL --- ---
    Ty jo nestraste, kosu jsem poridil v unoru
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KENJIRO: aby to pozměňováky neudělaly ještě horší...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: fajn, tak v tomhle zneni, pokud se neupisu armade prijdu o kosatko. Skvele.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: jako toho úplně novýho? To se ještě neví.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: a kdy se dostane do PS navrh novyho? Ten byl pricetnej... Z te mininovely asi prestanu spat vubec, nez vypadne "finalni" zneni...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: se mi udelalo nevolno, protoze bych prisla o kosatko v tomhle zkurvenem zneni... I kdyby mi na ostatni dali vyjimku...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: počkej na pozměňováky :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Fuck, to to je za prechodko v te mininovele doprdele... To jako budu muset zadat o vyjimku k drzeni A-1? Jakmile tenhle shit bude ucinnej? A dostanu ji?!
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Bohužel, skříň jsme nechali dělat 3 roky zpátky a tehdy mě to vůbec nenapadlo, že popisek na webu výrobce by nemusel být přesný.
    Vestavěná skříň je komplet přes 3 stěny v chodbě takže bohužel absolutně nereálné jí měnit a úprava by vypadala špatně.
    Pankové řešení typu vyříznutí dveří skříně pro panty nebo posunutí dveří oproti ostatním by šlo, ale vypadalo hnusně a výsledné náklady na rozvod by asi vyšly dráže než jiný trezor :D :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    S tím trezorem jsem mel podobny zasek, ze jsem to naplanoval podle rozmeru z datasheetu, ale nastejstí jsem ho uz mel doma a premeril jsem si ho, skoda ze ses tu nezeptel, mozná bych te varoval.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam