• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: No dobře, tak já ti to povim: řekl, že jeho brácha je kokot a nebaví se s ním už několik let :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Uvidíme jestli seženu dost investorů. Jákl už se ozval že by měl zájem. Tak povídej :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: A napíšeš knihu a natočíš film? :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Ptáčkové na stromě zpívali něco o tom, že se vedení nelíbilo jak Honzík koná a sebrali mu hračky, je na tom něco pravdy? :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Ty vole dělej, hned! :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: tak to ti nepovim, co mi pověděl kloubkovic brácha na chování jeho bráchy :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LUCKYBSD: Už nikdy vám nic neřeknu. Nikdy. Nikomu :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ZYAN: ja treba ted strilim s g17 pac mam levy ruce a do ty doby nez se zlepsim si nezaslouzim siga :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MCD: jojo, resp. ja to vylepsil - mam kancl, co je cely trezor, jen az to rozvesim na zed tak s tou webkamerou budu muset na callu opatrne :D abych nedopadl jak gekon
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NAVARA: Jj teorie je relativne lehka, nic co by se nedalo nabiflovat. Ale trefit se do vkusu a pozadavku komisare se zachazenim se zbrani je asi ta nejhorsi vec.
    MCD
    MCD --- ---
    ZYAN: To se dá řešit reverzně - vlastní kancl a v něm trezor ;-)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    NAVARA: Žena na služebky nejezdí, naopak má HO tak není prostor pro mazlení tajných trezorových milenek. :-(
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ZYAN: hele, vážně, buď kamarád a kup to než začnu shánět ženicha pro krásnou, prakticky nestřílenou pětasedmu (Zájemci do zpráv) a doplatím si na tsko :D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    CERMI_FOX: Díky, konečně argument :-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZYAN: nepotrebujes TS, protoze se blbe drzi a je treba si lamat prst na spousti.
    Potrebujes 2011
    BAAL
    BAAL --- ---
    ZYAN: i s glockem se da strilet ze jo, Bob Vogel budiz toho prikladem, problem je ze nikdo z nas neni Vogel:-)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    BAAL: Kdybych neměl doma Glocka, který ještě nebyl na soutěži a střílel jsem s ním tak desetkrát..
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ZYAN: jo, tak on to pak zkousel na me... :D
    BAAL
    BAAL --- ---
    ZYAN: Kup to, vůbec nevim nad cim uvazujes:-) TSka se v inzerci objevi jednou za uherak a obvykle za nesmysl nebo ve .40SW
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ELWERINE: Spíše naopak, snažil jsem se ho přesvědčit ať si jí koupí, abych nemusel já :-D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ZYAN: Kupuj:) CZ TS 2 bude az pristi rok a bude stat nesmysl. Lepsi (cena/vykon) pistoli pro STD na trhu nesezenes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam