• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GANYAL_YABANI: pokud jsi rozhodlý, že chceš ARko, tak jdi rovnou do něčeho dobrého. Jak pak potkáš kamarády s lepšími ARky tak zjistiší, že to své potřebuješ prodat a koupit něco kvalitního.
    Pokud chceš něco entry level, tak pak již zmiňovaný Perun je dobrá volba.
    Cesta, že začneš tunit levné entry level ARko je cesta do pekel - utopíš v tom akorát spoustu peněz :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    GANYAL_YABANI: doplnim zkusenost, tohoto Rugra ma kamarad a uz to toho vrazil dalsi desitku az dvanactku navic. Primarne budes chtit menit spoust.

    Ja mam prvni AR tohle: https://www.top-guns.eu/index.php?&force_sid=rgc42hsnuga7afvgno60m3oc81& a kamarad viz vyse chvali, ze spoust je krasna. Investice zatim do pevnych miridel a kolmatoru, ale stejne zatim strilim pres pevna. Nic jine neplanuju v brzke dobe menit. Takze zvazuj :).
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    ERGOSUM: Dobu jsem nosil P10 s trijicon kolimcem a uplne v pohode. Jenom je potreba pouzdro ktery je na kolimator delany. A co se smyslu tyce - pro vetsinu sebeobranejch situaci (na blizko, prakticky bez miridel) je to jedno, na strelnici je s tim velka sranda. A posledni dobou se objevujou zavody s optikou i mimo ipsc.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GANYAL_YABANI: Mrkni na Peruna. Nevím jak to bude s dostupností, ale cenově to je dost rozumné.
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    Taky dotaz pro první orientaci v tématu;) Pomalu uzrál čas na první AR. Nejdřív klasika na střelnici, postupně bych chtěl jít do IPSC (už mám za sebou závody s krátkou). Zatím koukám pro nějaký entry level flintě - Ruger AR 556 případně SW MP 15 sport II a časem si jí postupně odladit podle potřeby. Je to dobrej směr, nebo byste radši tohle přeskočili a šli rovnou do něčeho vyladěnějšího / dražšího?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ERGOSUM: Jako na pistoli? Maximálně na sport, s tím že si to musíš echt natrénovat.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Dotaz pro první orientaci v tématu.
    Kolimátor na krátké. Má to nějaký smysl? Jak moc překáží?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nutná obrana X: Jak se zachovat a co dělat po úspěšném zastavení útočníka | zbrojnice.com
    https://zbrojnice.com/...5/nutna-obrana-x-jak-se-zachovat-a-co-delat-po-uspesnem-zastaveni-utocnika/
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: *ten vlevo.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: tady je to vidět jak vstává ten vpravo,tak podle všeho NVéčko a o asfalt odražená kolegovi do nohy.



    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MAZDA: myslím, že jsou chromovaný. Nebo nerez.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    CERMI_FOX: Jestli jsou chromovaný, tak by to asi měly ustát. Jen je pak musíš osušit a kdyžtak nakonzervovat.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SHADDIE: Jo, vypadá to, že trefil kolegu. Ale jak říkáš - v rámci možností dobrý.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    jak moc blbej nápad je dát do myčky kovová těla zásobníků? Zničí to chromování? Jsou hrozně zablácený a mě se to nechce čistit a libilo by se je mít zase lesklý jako psí kulky.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELECTRICKOTA: Vrutky jsou dost prdel na předměstí Martina, tam policajti řeší max opilce drobné krádeže. Tihle kluci moc výcvik nemají, takže zákrok zvládli v rámci svých možností a schopností. Není to nic čím by se po stránce provedení mohli chlubit, ale dali to.

    Koukal jsem na zpomaleným závěru a mám pocit že ten ležící trefil nechtěně kolegu do nohy. Podle té manipulace tam mojlo být průserů víc, ale nebylo a důležitý je, ze zmrda zastavili.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ELECTRICKOTA: tomu samozrejme rozumim. Uz jenom ta situace ze proti dvema policajtum s pistolema vystartuje typek s nozem a zjevne je mu uplne jedno ze na nej mirej/strilej musela bejt dost sok. Meli imho trochu stesti ze ho dostali driv nez sebe navzajem, ale zvladli to.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HABRENKA: Tenhle zakrok si do vytriny fakt nedaj, ale zvládli to tak jak meli! Hold to byla hodne tezka improvizace v tost fucked up situaci, na kterou pripraveny vubec nebyly.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    DOTCOM: taky mi to tak prislo, ze chudaci zmateny strilej proti sobe. ona to pro ne asi neni prdel, to chapu, ale vypada to strasne...
    KULA
    KULA --- ---
    DOTCOM: Já si to včera pouštěl opakovaně. Zvláštní ostrostřelci co se točí v kruhu, mávají pistolema a celkově mají o polovinu pohybů víc než by museli mít.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    TOXYGEN: & GEKONZPRAHY: Díky oběma. Já už ZP mám, a do skončení platnosti ještě nějaký ten rok zbývá, ale budu muset změnit doktora, tak hledám někoho, s kým (nejen) v budoucnu nebudou problémy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam