• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAZDA: Měl jsi v ruce ten Vector? Ten kope. ;) Ale nejvíc ze všeho možného skrz všechny kategorie kope AS50 a Mosin. :D Měl jsem z toho modřiny. :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BURKHAR: Tak možná časem něco změnili, ale v základním provedení mě tehdy překvapilo, jak moc to na devítku kope. Možná dokonce víc, než ARka :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAZDA: Vůbec. Pravda, že jsem měl v ruce akorát tu s kompenzátorem a red dotem, tak to bylo prostě pohodlnější. Jo a měla grip.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BURKHAR: No, zrovna EVO3 je vyhlášené tím, že na to, že to je jen devítka, tak kope nepoměrně víc, než ostatní zbraně v tomhle segmentu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    STU: Dobrý výběr, mam mini glocka, stejné barvy a je supr
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NJAL: Kosa je prostě pohodlná.

    Ale nejlepší na pohodlí je IMHO stejně poslední Škorpik EVO 3. Je to samo jiná kategorie, ale umí stejný věci. Na dálku teda ne, tam je Kosa královna.

    Naopak nedoporučuji věci jako Kriss Vector. Stačí trochu potu z ruky na nábojnici a seká se to. I když je to zajímavý close combat experiment, Škorp / UZI koncept a brokovnice jsou lepší v praxi.
    NJAL
    NJAL --- ---
    BURKHAR: Nic noveho pod sluncem, ze puskovy naboj bude kopat vic nez redukovany. Mam obe :-)
    STU
    STU --- ---
    GEKONZPRAHY: jojo, presne ten

    FURAN: dobre ty. Diky za info, rikal jsem si, kde na to prisli
    FURAN
    FURAN --- ---
    STU: Ten prořez a odlehčení nad čepem záchytu závěru, to je můj podpis :) První prototyp Shadow 2 jsem myslím držel už první den, co jsem byl v Uherském Brodě. Léto 2013. To to letí.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    STU: pekna pekna
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NJAL: FN FAL oproti kose dost kope. Vyzkoušeno.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    STU: Vypadá krásně. Barva má bejt burnt bronze?
    STU
    STU --- ---
    STU: tak je to doma panove a damy :) zpracovani docela paradni, barva na zivo uplne bajecna





    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Střelec z BMW, který pálil na auta a cisternu s benzínem, nebude stíhán - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...vinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
    NJAL
    NJAL --- ---
    Autor tam dela roztomilou damage control, prej satira, nadsazka, dovedeno ad absurdum.... Trapak. Vubec si neuvedomuje, ze se diskuse posunula ze strany gungrabbers tak, ze pokud ten zamer mel, vubec se neodlisil od cancu minenych naprosto vazne.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    SILENY_PES: da se napsat komentar na fb strance alarmu. Uz jsem to rano udelal a tech komentaru v tomhle smyslu je tam vic. Je to fakt neuveritelne blbej text.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: jojo, tam dostal slušně naloženo.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: Za Orálek to taky dostal na fcb pěkně sežrat koukám :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SILENY_PES: těchhle hoven je teď víc, kvičí na svým FB Zaorálek, na seznamu retard Leschtina a další pisálkové a šašci maj potřebu celou záležitost komentovat, často aniž by si o tom něco zjistili. Společný jmenovatel tenhle článku bejvá použití frází jako "pistolníci", "kolty proklatě nízko", "kulky", "munice", "nechci, aby to nás vypadalo jako v USA", "na co by někdo potřeboval automatickou zbraň" apod...

    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SILENY_PES: slusnej retard. Rodice jsou na nej jiste pysni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam