• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: myslím, že s tím množstvím svědků by neměl problem i bez kamery, krome osádky vozidla a jeho matky tam byla ještě jeho žena s dětmi. myslím že by všichni dosvědčili jak to bylo a pochybuju, že by se ten stafford odvolal. kamera samozřejmě vyvrátí pochyby, ale v tomhle případě tam ani nebyl nikdo, kdo by svědectví rozporoval.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DOTCOM: je to mimo jiné instruktor z B-Rdy a bývalý legionář.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    NJAL: na me to delalo dojem, ze byl s tou pistoli nejakej pohotovej - imho o dost vic nez ti straznici na Slovensku :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DOTCOM: pán má štěstí, že u toho je video, jinak by možná těžko dokazoval, že pes byl opravdu nebezpečný a jednalo se o krajní nouzi. V každém případě použití zcela na místě.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    DOTCOM: IMHO by měli být všichni rádi jak to dopadlo a rozejít se v míru. Ta střelba do země by měla být v pořádku, ale jinak má každý své máslo na hlavě. Jak začnou rozebírat zavinění, následky a traumata a co by měl kdo dělat, kdyby na to koukal v televizi, dojde na podmínky, pokuty a náhrady škod.
    NJAL
    NJAL --- ---
    DOTCOM: Dobre imho, pan ma video, nikdo neumrel a navic je to organ.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    to jsem zvedavej jak tohle dopadne...
    VIDEO: Syn zbraní bránil matku před útokem agresivního stafforda - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...zen-utok-psa-obrana-pistole-vystrel-policie.A200721_183622_plzen-zpravy_wass
    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    BURKHAR: nesouhlasim, mam Kar98k i 1891/30 i vyhlasenou M44 a za me teda nejvetsi jelita dela Kar98k, i kdyz se z nej strili ve finale nejlepe...nemel sem moznost srovnat s dobovejma 30-06
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    XMEDA: Modřinu mi udělala ta AS50, ne Mosin.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Mosin ma sice slusny zpetny raz, ale modrinu vyrobi akorat kdyz je blbe oprena pazba.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    STU: ted uz jen fotky, jak se odrbava ta barva vevnitr na drazkach .)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Scorpion kope zarucene nejvic z tech beznych dostupnych karabin, ve srovnani i s nevyladenou AR9, Stribogem, MP5, CSV, MPX.. Neni bezduvodne, ze na to jak se prodava tady a hlavne v US, tak ho na zavodech skoro neuvidis:)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAZDA: Však jsem psal, že skrz všechny kategorie. To nemělo být přímo úměrné. ;)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BURKHAR: Vectora bohužel ne :( Mosin je puška na plnotučný puškový náboj, to s devítkou lugerem nemá moc smysl srovnávat :D A antimateriálová puška je taky jiná kapitola :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAZDA: Měl jsi v ruce ten Vector? Ten kope. ;) Ale nejvíc ze všeho možného skrz všechny kategorie kope AS50 a Mosin. :D Měl jsem z toho modřiny. :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BURKHAR: Tak možná časem něco změnili, ale v základním provedení mě tehdy překvapilo, jak moc to na devítku kope. Možná dokonce víc, než ARka :D
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    MAZDA: Vůbec. Pravda, že jsem měl v ruce akorát tu s kompenzátorem a red dotem, tak to bylo prostě pohodlnější. Jo a měla grip.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BURKHAR: No, zrovna EVO3 je vyhlášené tím, že na to, že to je jen devítka, tak kope nepoměrně víc, než ostatní zbraně v tomhle segmentu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    STU: Dobrý výběr, mam mini glocka, stejné barvy a je supr
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NJAL: Kosa je prostě pohodlná.

    Ale nejlepší na pohodlí je IMHO stejně poslední Škorpik EVO 3. Je to samo jiná kategorie, ale umí stejný věci. Na dálku teda ne, tam je Kosa královna.

    Naopak nedoporučuji věci jako Kriss Vector. Stačí trochu potu z ruky na nábojnici a seká se to. I když je to zajímavý close combat experiment, Škorp / UZI koncept a brokovnice jsou lepší v praxi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam