• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Hmm taky mi nepřijde že bych čekal měsíc na druhej pokus, ale možná si to už prostě nepamatuji.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ZBYNEK: Hmm tak to změnili, já tam fakt šel na další pokus bud po týdnu nebo po necelých 14dnech
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Opakování praktické je po měsíci, opakoval jde jen jednou. Jinak se opakuje až po třech měsících.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JAKUBMOKRIS: Jako opakování praktický myslím můžeš už po týdnu(narozdíl od teoreticky který myslím je až po 3měsících), jen mrzej ty zbytečný prachy.
    JAKUBMOKRIS
    JAKUBMOKRIS --- ---
    Jak to tak čtu, tak koukám, že ty testy možná nebudou to nejtěžší. Tam je aspoň všechno jasně daný, zkouška může překvapit. No, zaplatím si zkoušku zkoušky na střelnici, kde pak budu zkoušen a když si nebudu jistej, tak se budu zkrátka ptát. A přinejhorším to zkrátka neudělám na poprvé no. Svět se nezboří.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Tak můj dojem je, že když po vynervování z manipulace zvládneš nastřílet, je docela šance, že v krizové situaci nevyzkratuješ a neuděláš nějakou velkou kravinu. Prostě situace je nepřehledná stresující a zmatená, ale ty to dáš.
    Aneb, jak by řekl klasik "Nejblbější smrt je z vyjančení."
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Me vyhodili v Praze za to, ze jsem sice rekl, ze cekam 30sec, ale nepockal 30 podle hodinek a vyndal mezitim zasobnik (naboj byl furt v komore a bezpecne zamireno). Na opacko jsem byl v Karlovych Varech a mistni komisar mi rekl, ze mam do Prahy vzkazat, ze jsou *uraci. :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELWERINE:
    KASUMI: tolik ke konzistenci té zkoušky :) Před pár lety ta výchozí doba byla ještě 30s.

    Je to ale zvláštní, SB (9mm + broky), malorážky a GayLoad (9mm) má 30s, GGG (223 a 308) minutu . Jiný značky jsem doma nenašel.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ja mel komisare super, ale na praktickou jsem rozebiral jak brokovnici tak malorazku, to byla velka sranda :))
    STENNY
    STENNY --- ---
    ELECTRICKOTA: Úplně obyčejný 124gr ogivál z továrny, značku si nepamatuju.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    STENNY: +P++ ? nebo obyč?
    STENNY
    STENNY --- ---
    ELECTRICKOTA: Luger.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    STENNY: Jo za to díky, a co to bylo za ráži?
    STENNY
    STENNY --- ---
    ELECTRICKOTA: Nět, náboj prsklý dvacet čísel vedle nohy, v tu dobu nikdo nestřílel. Od gongu jsem ji chytl taky, rozdíl znám :)
    Nevím jak ostatní, mě třeba překvapilo, jak to rozšmelcovalo nábojnici. Čekal bych, že z ní bude víceméně banán v jednom potrhaném kuse, ale celá vrchní třetina až polovina chyběla a rozletěla se kolem, celkem energicky.
    Ta debata není vlastně moc důležitá, protože oba případy (zpožděný zápal i odpálení náboje pádem) jsou úplně marginální z hlediska rizika, spíš jen házím informace, jak to vypadalo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    STENNY: respektive to co popisuješ tak mám na nohou běžně a možná i horší z kola, takže stále to beru jako "naprosto bezpečný" ;)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    STENNY: Hele a nebyl to spíš odražený plášť střely od gongu? Každopdáně ti snad nikdo netvrdil, že je to naprosto bezpečný sport kde se ti nic stát nemůže? :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    ELECTRICKOTA: Já měl cca milimetr a půl hlubokou šlicu od střepinky mosazi, jizva mizela pár měsíců. Na noze nevadila, ale být to na obličeji nějaké pohledné slečny... Není to V10, ale "nic se stát nemůže" bych spíš formuloval jako "asi se nic nestane" :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    ELWERINE: Hele upřímně já to na aktuálně žádný krabičce co jsem se koukal nemám :D
    Je to blbost prostě.

    KASUMI: No hezký to není protože to není prskavka :_) Ale nikomu se nic stát z principu věci nemůže, ledaže ti to zapadne pod triko, to už by tě popálio.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KASUMI: acha, nyni je to tech 10s ledaze komisar rekne, ze na krabicce vyrobce je neco jine.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELWERINE: hele za me se chtelo "dle pokynu vyrobce" s tim, ze nejak historicky tam bylo 30s..
    tze 30s byla zkracena verze pro nyx, odpoved byla "dle pokynu vyrobce, i 30s"


    BAAL:
    BAAL: hele nejaka krev u toho byla
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam