• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HARIUS: jo, já koupil druhej wsa5 a tím jsem to vyřešil, mě by se jeden wsa10 nikam nevešel ale dva oddělený už se vejdou.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    HARIUS: ženu...? O:-)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ELWERINE: Bohužel to spíš dopadne tak, že si budu muset koupit druhou WSA 5 a nacpat jí do jiné skříně :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HARIUS: vis, ze to ma jednoduche reseni... koupis jednu skrin jen pro ni... a muzes mit trezor.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ELWERINE: Jo, jo, jo, to tu vlastně proběhlo. Bohužel žena říká, že celou skříň mi nedá. Tak nic, no. Zajímavé je, že nemluvila o penězích , jen o tom, že půlku skříně jí musím nechat :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HARIUS: panty venku a proto to nepasuje ZYANovi do skrine :), seen that, been there! :)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ZYAN: Zeptám se ženy, jestli mám zájem... :-) (hodil by se) V čem výrobce "lže", který rozměr nesedí ?
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ZYAN: Trezoru :D
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    ELWERINE: Naštěstí ne, to je ten co jsem si pořídil na jaře. Ale ženě už dochází trpělivost a už je čas na změnu.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ZYAN: treti v poradi? Ty mas ale pech...
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Nemáte někdo zájem o trezor WSA 10, šedivá barva, bez poliček?
    Ukázalo se že rozměry udávané výrobcem neodpovídají realitě a nevejde se mi do skříně..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes by mohlo dojít k druhému čtení novely zákona o zbraních ve sněmovně, bod k tomuto zákonu byl zařazen jako čtvrtý od 14:30.
    FURAN
    FURAN --- ---
    Humorná příhoda, která obsahuje vše z nadpisu tohoto auditka :) Gavin pozval domů kamaráda z mládí.
    od 4:06
    Gavin McInnes | Ryan Gets Into A Fight | Part 1
    https://www.youtube.com/watch?v=xGO_LOSt_ZQ


    Gavin McInnes | Ryan Gets Into A Fight | Part 2
    https://www.youtube.com/watch?v=Pjnqzb9X38s
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: jj... když jsem četl přepis té nahrávky, tak jsem se řezal smíchy, to je pachatel za všechny prachy :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Tak jsem to per partes dokoncil pred chvili, a vyborny, budu posilat dal.

    Plus ta NO na moste, skvela tresnicka na dortu :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    HABRENKA: jj, jenom víš jak, nechci se chlubit cizí prací :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: to je nakonec uplne jedno, kdo... ale ne ON(i)...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    HABRENKA: zas popravdě, tohle není ani náš návrh. Dalo to tam vnitro. My jsme akorát trošku poupravili definici, aby do toho céčka nedopatřením nespadly i některé úsťové brzdy.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KENJIRO: Je to populisticky prase co rad sbírá smetanu, kor kdyz je zadarmo... :(
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: ty tomu nerozumíš. on je hrdina. teda... bude, až to za něj oddřete...!
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    A prý jestli by chtěli, kdyby byly tlumiče na nákupní povolení. Když je návrh řadí do C.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Pavel Černý se na facebooku ptá lidí, jestli by byli pro, aby se povolily tlumiče. Ve chvíli, kdy už je to napevno součástí pozměňovacího návrhu. Neskutečný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam