• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: jj... když jsem četl přepis té nahrávky, tak jsem se řezal smíchy, to je pachatel za všechny prachy :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Tak jsem to per partes dokoncil pred chvili, a vyborny, budu posilat dal.

    Plus ta NO na moste, skvela tresnicka na dortu :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    HABRENKA: jj, jenom víš jak, nechci se chlubit cizí prací :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: to je nakonec uplne jedno, kdo... ale ne ON(i)...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    HABRENKA: zas popravdě, tohle není ani náš návrh. Dalo to tam vnitro. My jsme akorát trošku poupravili definici, aby do toho céčka nedopatřením nespadly i některé úsťové brzdy.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KENJIRO: Je to populisticky prase co rad sbírá smetanu, kor kdyz je zadarmo... :(
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: ty tomu nerozumíš. on je hrdina. teda... bude, až to za něj oddřete...!
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    A prý jestli by chtěli, kdyby byly tlumiče na nákupní povolení. Když je návrh řadí do C.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Pavel Černý se na facebooku ptá lidí, jestli by byli pro, aby se povolily tlumiče. Ve chvíli, kdy už je to napevno součástí pozměňovacího návrhu. Neskutečný.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KENJIRO: Hele. Dobrý to bylo.
    Mít tu otázku(zvenčí) před očima by pomohlo, ale kvalita odpovědi je jistě důležitější.
    A nakonec jsi od žádné otázky neutek někam pryč.
    Pokud jde o ten mikrofon, srozumitelné bylo všechno. A příště ho nastavíte, abys ho nemusel řešit.
    Takže já byl spokojen.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Hele jako utíkali jste, ale to je v tomhle typu debat normální, zase jste toho probrali dost a dokonce jsem se i dozvěděl spousty detailů co jsem nevěděl a to se považuju jakžtakž v obraze. Každopádně jsem u toho včera usnul a zbylou hodinu jsem si dal jako pozadí na HO :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: mně to tak nepřipadalo :-D
    NJAL
    NJAL --- ---
    3h 27m ?!? Okej, challenge accepted. :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Já mám pocit, že se mi to jako spíš nepovedlo... přeskakoval jsem od tématu k tématu a tak

    Ale za rok prý zase znova :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Naprosto skvelej rozhovor! Díky KENJIRO:
    Prostor Ondřeje Tesárka #24 - David Karásek
    https://www.youtube.com/watch?v=3oOx6DQGTKU
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jen tak pro info.

    Blíží se senátní volby - Blog iDNES.cz
    https://karasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=757493
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NECROMAN: Což není nutně špatně.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Druhé čtení novely zákona o zbraních bylo přesunuto na konec všech druhých čteních, takže se na něj na schůzi v září skoro jistě nedostane. Holt vláda nyní raději schvaluje rouškovné a další dárky k volbám.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    VOMAJDA: heh, asi tusim kdo z leika to byl :D
    MCD: jop, vidim to stejne, nedavno jsem byl svedkem mirene rany jistoty s vystrelem (do valu bezpecnym smerem nastesti). Nutno podotknout, ze to bylo u mp5, kde uplne nevidis do komory, druhej kontrolni clovek tez naboj v komore nevidel (ja ten druhej nebyl), zasobnik prazdnej, zbran nema streleckou pohotovost a mela vadnej vytahovac, a pak cvak a vysla rana :D takze cim lepsi kontrola, klidne i hmatova, tim lip
    MCD
    MCD --- ---
    VOMAJDA: A my tě v tom podporujeme :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam