• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    PIVECEK: achjo, i na náhradní díly :D? potřebuju snad jen záchyt :-D, to mne zruinuje :-P
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: a maji v tom ceniku aspon nejaky novinky?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: Shadow 1 o dva tacy, nova cena 25990,- Dvojka jeste o vic. Plastaky take zdrazi o cca litr..
    BAAL
    BAAL --- ---
    PIVECEK: Shadow1 zase poskoci o 4k na ceně jako loni?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Spatne zpravy nesu, CZUB bude od pristiho roku zdrazovat a neni to po prohlednuti ceniku hezke cteni :) Takze pokud nekdo vahate s nakupem neceho z jejich produkce, je myslim posledni sance usetrit nejakou korunu. Kdybyste po necem touzili, staci dat vedet.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    CERMI_FOX: Chudak XMEDA, ale zjevne na to neumrel. :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Mozna meli strach, ze by se jim tady vyklubal nejaky cesky Dirty Harry :-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    COUDAK: BIS? To jsi střelil ruského špiona? :)
    MCD
    MCD --- ---
    COUDAK: Nebyli to GIBSoni?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    CERMI_FOX: ona to nebyla policie ale BISka :D a děje se to běžně u nich :D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    COUDAK: máš někde nahrávky toho vyhrožování? Mohlo by být zábavné, kdyby to "leaklo" někam do médií, aby byla hezky vidět profesionální práce naší policie.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: to teda...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    na to muzu jen smutny "lol", ze tohle resi i "odbornik, co mu zbran patri do ruky"... :(
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    SHADDIE: V noci padl signál v nějaké chatě, jenze na takovy jsme jezdili skoro kazdou nocni. takze bez vesty, podivat se a prohledat... no a najednou na kolem hlavy proletely střely :D ...po chvilce jsme se rozhodli střelit a podařilo se mi ho trefit na první pokus do nohy (stehna). Odzbrojeni, ošetření, zajištění osoby atd atd atd ... a pak na mě následovalo trestní oznamení pro těžké ublížení na zdraví atd atd :D

    no a já byl rebel. všichni po mě chtěli úřední záznam hned a ja si sedl na prdel a řekl jsem, ne. využil jsem 48 hodin odkladu co ze zákona o policii mám a napsal jsem ten úřední záznam s právníkem a zároveň k výslechu atd jsem měl taky právníka. nakonec jsem z toho vyvázl úplně v pohodě. Ale vyhrožovali mi vším co se dalo ... od postavení mimo službu až po klasický kraviny, že se postarají, že mě už nikde nezaměstají atd.

    Nakonec se mi i podařilo prosadit za pomoci právníka o vymazání skutku z rejstříku trestů i pro policii. Protože i když je člověk už obviněn, policie to ve výpisu vidí. V opisu od úřadu to vidět není.

    A to byl prosím právník, kterého jsem si platil jako možnou právní ochranu za nějakých 50kč měsíčně jako dodatek k nějaké pojistce :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    COUDAK: O co šlo, jestli to není tajemství?
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    GEKONZPRAHY: v ČR bohužel ne. Tady na to policie nemá koule. Já byl za střelu do nohy popotahován přes půl roku. On po nás střílel. Díky bohu za dobrýho právníka...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Plynovkou střílet na poldy... Death wish? :)

    Zloději narazili na policisty. Přestřelce v Plzni předcházela krádež aut - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ba-policie-zlodeji-auto-kradene-zatceni-soud.A201101_190057_plzen-zpravy_pmk
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    KENJIRO: díky :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    RONDALUS: policie výjimku vydá, pokud žadatel uvede některý ze jmenovaných důvodů :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    TOREN: je to automatické
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam