• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NAVARA: Netvrdim ze ne, ale ma to s tim spojenych dost problemu, ktere vetsinu lidi odradi (hlavne pouzdra a nemoznost klasicke manupulace a treninku s tim spojenym). Samozrejme treba na Suchdole by pak mohli prihmourit oko.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PIVECEK: I na krátkých se užijí - méně bordelu na střelnicích a méně potíží tam, kde jim vadí akční střelba :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: jako hodne jsem premyslela a zatim jsem skoncila u toho, ze nejdriv se stejne musim naucit strilet a az pak si muzu koupit hracicky za nesmysl. Ale nemuzu ho dostat z hlavy no, cvakala jsem si uz se trema (Rihuv team ma tri, vcetne jeho bling bling biatch strenek, ktere z toho delaji zavazi), jeste musim proverit na ostro, jak se to chova... Zatim ale nic ve me nerika "no tak to teda ne"...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELWERINE: Vsak uznavam, jen me to pobavilo ;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELWERINE: Mela by sis to koupit ja bych si z toho rad strelil:-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: heled jedinej argument, co jsem slysela i od tebe byl: "heled jako o tolik lepsi to neni nez Shadow 2 nebo TSko, akorat ty jsou levnejsi..." :). Ted uz tento argument asi odpadl :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELWERINE: Alespon nekdo na zdrazovani nasel neco pozitivniho :))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: tak si muzu koupit toho Walthera, ne? Kdyz uz stoji stejne jako nove TS nebo Shadow 2
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: Tak toho ostrileneho a osoupaneho Orange pred smrti bych od tebe pak treba koupil ;)) Ale myslim, ze by ti to srdicko nedovolilo.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    kdyz ja mam toho svyho orange rada a na nej by se pak jen prasilo.. leda s nim jezdit na losky apod.. coz nedelam..
    a uz jsem si k narozeninam koupila notas.. kua :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: Tak minimalne koupi ted usetris alespon na kvalitni pouzdro ;) Sumky mas kompatibilni, co jineho je treba krome extra magu? Navic si je pak muzete doma sdilet, Tomas cistit, ty pouzivat ^^
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PIVECEK: kdyby zmena kveru neznamenala dalsich x tisi na vybaveni, tak si to TS snad koupim :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK:pravda banzai je bizardni firma i na pomerny tedle branze :D sem doufal ze to pude pres brownells kde je v nabidce maji i za celkem pricetny prachy, ale tak je fakt ze dalsi sig by se asi neztratil, byt teda jedinej se zavitem co sem nekde videl nabizet je tusim m11 v streleckymservisu, mno vidim na obzoru zase nejakou prokrastinaci na pristi zoom call :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SIRIUS: Ne nejsi samozrejme. Ja jen, ze pro me ty tlumice maji primarne smysl na dlouhych, tak mi to nedoslo. Zrovna SIG sem dovazi firma, ktera nechce starosti (a zaroven penize), takze bych si nedelal uplne nadeje s tim, ze koupis pouze hlaven. Tedy pujde to, ale beh na dlouhou trat :) Se zavitem se cele kvery daji sehnat v pohode.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: jo sorry ja myslel pistoli - sig p226/228, proto me to zarazilo esli sem az tak mimo :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SIRIUS: Bavime se o dlouhych predpokladam, u pistole to samozrejme nejde (krome nejakych malorazkovych resenich).
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: pockej to jde upravit i existujici? ja myslel ze musis vzit novou s nejakym zavitem, sakra se budu muset dovzdelat, doufam ze na konci pruzkumu nezistim ze to je tak nahovno jake lasery na kery sem se tesil a pak se zistil ze to je lepsi akorat v televizi :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    SIRIUS: Ano, zaridit upravu hlavne neni problem, pokud nemas standardni rozmer. Sehnat ciste hlaven technicky neni problem tez, prakticky to zavisi na dostupnosti na trhu a to je zrovna v soucasne situaci dost bida :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    PIVECEK: budes umet i hlavne se zavitem? Jeste jsem to uplne nezkoumal, ale pocitam ze to bude cesta nez kupovat dedikovanej kver
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Nicmene radostnou novinku bych tu mel take, vas verny obchodnik se zbranemi na pristi rok do portfolia produktu pridal i tlumice od firmy A-TEC, ktere do CR bude dovazet Proarms. Hodne prekvapili cenovou politikou, takze si myslim, ze resit garazove vyrobky jiz nema smysl ;) Pokud planujete akvizici tisitka, klidne mi dejte i predbezne vedet, budu nahlasovat predpokladane pocty, abych mel jistotu, ze bude kousku dostatek :) Pres zimu je pro vas samozrejme planuji radne otestovat (pozn. pro mistniho pana majora, samozrejme vse dle soucasneho zakona o zbr. a strelivu).

    MO cenik v priloze.





    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    čízu leda z druhý ruky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam