• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    JCIO: Od HK to nechceš(bych se nedivil 6ti místný cenovce), navíc se s tebou bavit fakt nebudou ;)
    JCIO
    JCIO --- ---
    ELECTRICKOTA: No já se právě teďka nenápadně snažím zjistit, kolik by stálo toto, ale zatím se se mnou nikdo nebaví.
    QD silencer (Ø max. 35 mm / L: 208 mm / W: 313 g / 32 dB A)
    985660
    Heckler & Koch :: Detail
    https://www.heckler-koch.com/...ccessories-military-law-enforcement/detail/articlenumber/985660.html

    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: zajimavy ze tenhle nazor maj vetsinou neomarxisticky fetky :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    [ CDR @ Zjištění ]

    S některými spojenci ani nepotřebujeme nepřátele.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    To mi nedelej, uzrala mi v hlave MP5 s tlumicem :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NECROMAN: Viz. Mazda, od noveho roku.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NECROMAN: Od 1.1. 21
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PIVECEK: kdy se čeká ten skok v cenách? Pokukuji po CZ P-10 M, která teď stojí cca 14,5 tisíce Kč.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    MAZDA: Ja jsem nic takoveh nerekla. To rekl pivec :))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KASUMI: Prodávat vlastní zbraně? Vážně? Ale fuj!
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Když zbrojovku koupíš do konce roku, máš to ještě za starou cenu ;-) Jinak, při starých cenách je lepší TSO lepší, než SF. Ale zase, na střílení byl ten SF super (lepší mi nepřišel, ale bylo to dobrý).
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PIVECEK: mé grandpower plivátko na 22 má montáž připravenu - to už budou jenom cinkat nábojnice :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NAVARA: Netvrdim ze ne, ale ma to s tim spojenych dost problemu, ktere vetsinu lidi odradi (hlavne pouzdra a nemoznost klasicke manupulace a treninku s tim spojenym). Samozrejme treba na Suchdole by pak mohli prihmourit oko.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PIVECEK: I na krátkých se užijí - méně bordelu na střelnicích a méně potíží tam, kde jim vadí akční střelba :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: jako hodne jsem premyslela a zatim jsem skoncila u toho, ze nejdriv se stejne musim naucit strilet a az pak si muzu koupit hracicky za nesmysl. Ale nemuzu ho dostat z hlavy no, cvakala jsem si uz se trema (Rihuv team ma tri, vcetne jeho bling bling biatch strenek, ktere z toho delaji zavazi), jeste musim proverit na ostro, jak se to chova... Zatim ale nic ve me nerika "no tak to teda ne"...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELWERINE: Vsak uznavam, jen me to pobavilo ;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELWERINE: Mela by sis to koupit ja bych si z toho rad strelil:-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: heled jedinej argument, co jsem slysela i od tebe byl: "heled jako o tolik lepsi to neni nez Shadow 2 nebo TSko, akorat ty jsou levnejsi..." :). Ted uz tento argument asi odpadl :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELWERINE: Alespon nekdo na zdrazovani nasel neco pozitivniho :))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: tak si muzu koupit toho Walthera, ne? Kdyz uz stoji stejne jako nove TS nebo Shadow 2
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KASUMI: Tak toho ostrileneho a osoupaneho Orange pred smrti bych od tebe pak treba koupil ;)) Ale myslim, ze by ti to srdicko nedovolilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam