• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: jo, papír obdobný tomu, který ti dají při udělení povolení na kat. B + zápis v CRZu
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: Už se ví jak to povolení pro nadlimitní zásobníky bude vypadat? To bude jen nějakej klasickej papír?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    LUCKYBSD: To možná sepíšu, ale bude krátká - vyřiďte si povolení na nadlimitní zásobníky a dál nemusíte nic řešit :-)

    Že má dotyčný povolení na nadlimitní zásobníky zjistíš tak, že ti ukáže povolení na nadlimitní zásobníky :-D (respektive písemné rozhodnutí o udělení povolení), nebo ti ukáže průkaz zbraně, který uvádí kategorii A-I (ale v tom případě mu můžeš prodat zásobníky jenom do té zbraně), nebo ti ukáže průkaz zbraně, který uvádí kategorii B, ale vydaný je před účinností zákona.
    Anebo, pokud máš přístup do CRZ, by tam tyhle věci měly jít dohledat.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: já tu odpověď myslel jako vtip, ne jako vysírku. Omlouvám se, pokud to bylo špatně pochopeno :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    ach, ono to jeste neni ve sbirce...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Takže jeden formulář, kde zaškrtnu všechno krom sportu, následně pak budu sportovat i se zbraněmi / střelivem pořízeným na obranu?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    REDSNAKE: hmm mrknu jak to tam doslovne je, ale i od eu to bylo specifikovany takto
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCKYBSD: nic takového tam ale napsané není
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    REDSNAKE: no to takhle imo nepujde, mam za to ze to musi byt sportovni klub v asociaci pro mezinarodni sportovni disciplinu zapsanej u MVCR a navic dost klubu zbrojni licenci nemaj
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCKYBSD: já tam, možná chybně čtu, že stačí, když ti držitel zbrojní licence (prodávající zbraně/zásobníků?) napíše potvrzení že s konkrétní zbraní se dá střílet nějaká sportovní disciplína.

    Pokud ovšem jde získat jedno povolení které vládne všem, které jim všem káže, tak asi není co řešit.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    GOBERS: no ve zkratce - sport musis prokazat ze sportujes a pripravujes se na zavody a musi ti to potvrdit sportovni klub, kde ses clenem, kdezto ochranu zdravi a nebo pripravu na kurzy zaskrtnes a vyjimku dostanes bez cehokoliv dalsiho, proto sport zaskrtavat nechces
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    REDSNAKE: rekl bych ze EU, musis o ni pozadat tj. projevit vuli a musi tam bejt jakoze "proces" a podminky za kterych ti to vydaj. Vetsina statu to takhle osvejkovany nema, tam proste bud sport za splneni 20 byrokratickejch obstrukci nebo velky hovno
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: diky, mas u me pivo az pujde :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Proč tu vyjímku teda nedaj automaticky všem, když je nároková a zadarmo. Ha?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: to prave vyresis tou neomezenou licenci na A-I nadlimitni zasobniky per osoba (ty), proto rikam ze mi to prijde nejjednodussi si tohle vyridit a mas klid forewa, viz. KENJIRO
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: Hele ve středu za úplňku, když kvoká sousedova koza, pokud je zelená a sere červený bobky, nebo pokud včera stála na zadních nohou spadá ta flinta do B. Jinak A-I.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Hele teď vůbec netuším, 16" Arko je teda kategorie A-I nebo B? Mám k ní zásobníky, které jsem ale nabýval ke starýmu Bčkovýmu Arku, které jsem zakoupil před 6ti lety, ale loni prodal. Mám teda žádat o povolení na ty zásobníky, nebo se svezou s tím novým Arkem?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    GOBERS: Defakto když začínáš střílet, tak si pro sport nemůžeš koupit zbraň i když s ní sport dělat chceš, ergo Uroboros
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    GOBERS: No tak si přečti, co za podmínky platí pro získání povolení A-I pro sport. To opravdu nechceš.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LUCKYBSD: "...sport zaskrtavat nechceš pac zbytečná a otravná byrokracie navic..."

    WTF?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: dekuju velice za vysvetleni, budu to predavat dal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam