• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    ELECTRICKOTA: jako tenhle? Lex postoval na FCB
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    XLACHTAN: no není ani na ty zásobníky, tak si hold počkám
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    REDSNAKE: taky jsem to tak pochopil, ale nikde jsem k tomu nedohledal ten formulář
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: jako jo, ale pokud to bude jen nějaká žádost datovkou, tak datovkou, zadarmo, si klidně zažádám i o chřipku :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Zvážím, ale FMJ mi i v tom co nosím stačí, FMJ bude vždy spolehlivější než HP. A maloobchodní balení můžeš koupit už dnes na A, nebo jestli máš i dlouhou tak na ní kolik chceš a pustit to pistolkou, bo kde není žalobce není soudce, aspon u .22 bych to takhle řešil ;)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: ještě, jestli jsem to pochopil správně, si můžeš požádat o vyjímku na JHP. Pro mě je to třeba zajímavý, protože spousta malorážkového střeliva má dutinku a tak bych jej neměl střílet z krátkejch..
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Jediný o co požádám letos je výjimka pro nadlimitní zásobníky, ať mám klid, a tím končím.
    Pokud jsem správně v obraze, stačí poslat datovkou žádost o výjimku (předpokládám že v únoru budou na to dostupný formuláře) a tím to pro mě končí vzhledem k tomu že je nároková a zdarma?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KASUMI: tak to je velká paráda, jeden se až nestačí divit co za nové cesty se najednou otevírá, když je covid, včetně ohlášky zbraní přes zaslání fotek až po zaslání PZ na poštu....
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    (ale to by melo jit do datovky, tze logicky zaver je, ze jsou to PZ)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    teda samozrejme pokud to neni nejake oznameni o prestupku na useku zbrani :DD je to dodejka z P4, co vidim :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    REDSNAKE: zeptala se me, jestli si chci dojit nebo to chci poslat postou, tak jsem rekla, ze postou
    je to na dodejku a ja dnes nebyla doma, tze musim na postu, ale furt lepsi jit na postu tady na P9, nez se mrcast na P4
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KASUMI: tvoji policajti ti posílají průkazy zbraní poštou? Neke o_O
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI: Tak dobry, prukazy zbrane jsou na poste.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nové testové otázky po novelizaci zákona:
    Zbrojní průkaz - informace o zbrojním průkazu, otázky, testy, procvičování - aktualizace k 30.1.2021 - ZBRANĚ.cz
    https://www.zbrane.cz/zbrojni-prukaz
    PDF:
    https://www.mvcr.cz/...ch-otazek-pro-zadatele-o-vydani-zbrojniho-prukazu-k-pouziti-od-30-1-2021.aspx
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    TOMASINO: Absolutně správně by to mělo být tak, že Brod vyrobí, řeknu, 1600 zbraní za den, dá je do jedné zásilky, tu pošle v CRZu na Zkušebnu a Zkušebna jí v CRZu označí značkou a zase jim to celé, jako jednu zásilku, vrátí. Ale protože mají své pracoviště přímo v baráku, tak to nejspíš bude tak, že Zkušebna to "zkusí" a okoukne přímo ve výrobě a Brod si tu značku zavede v CRZu sám.

    Vycházím z toho, co vidím, že mi CRZ umožňuje.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: ja jen kontrolni otazka, zejo. Napr. Trilobyte si znal taky driv nez ja :)).
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELWERINE: To ja nevim.. :D Ale ocividne poznas:)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    MAZDA: Já si to taky myslím, protože je určitě hodně produktů, z toho hodně řad a šarží, spíš to ten úřad nějak jenom zaštiťuje, ale čert ví.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    PIVECEK: a ja tohle ID GANYAL_YABANI znam, nebo ne? :))
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GANYAL_YABANI: Myslim, ze tam bude dost lidi z mistniho auditka, ja doufam tez :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam