• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: To je dobrá otázka. Asi, až nějakého postavíme na papíry :D Ale protože doma už jednu kosu na papírech máme, tak to ustojíme i z téhle strany :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: Ok, kdy mi pucis Peruna? :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: A tam si právě myslím, že to F neprojde. Ale ať zkusí něco říct na spojení slov "tovární střelec" :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: a ty jim reknes "H ovnoooo... :D. Nepucuju zbrane lidem, aby s nimi sportovali a kulturne se vyzivali, ale aby s nimi trenovali a cvicili dovednosti jejich ovladaní! :))
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Na to mi řeknou, ať se jdu bodnout, že existuje skupina H :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: vycvik a vyuka neni "prekurzor" sportu? .)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Tak líbí nelíbí, ale chci to zkusit na tuhle kombinaci. U té výuky si nejsem jistý, jak bych odůvodnil zrovna ten sport.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: co se ti nelíbí na výuce a výcviku?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: H nám bohužel, z důvodu kterému nerozumím, nechtěla PČR dát :( Ale já to chci uhrát na A a C.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: F a H jsou podle mě ty skupiny, kterých se to může naprosto klidně týkat.

    A chudák KASUMI, jeji miminko takhle zahodit, jen kvůli papíru od konkurence... :D

    To já radši "znásilnila" šéfa svýho klubu, až jsme se dopracovali k zajímavému výsledku a ten mě uspokojí a uvidíme, co na to PČR :).
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: No, jen musíme počkat, jestli ty skupiny budou na oddělení stačit a nebudou vymýšlet nějaké další bejkárny. Nebude to na nějakou masovku, ale pokud to projde, tak minimálně pro naši domácnost si ta potvrzení napíšu. Jen pak asi bude muset KASUMI zahodit 2A a bude povinně střílet s Perunem :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: vubec nic, protoze ses pachatel, ktery muze takove potvrzeni klidne vystavit .).
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELWERINE: nemá
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: V pořádku, co Ti na tom přijde divného, ve spojitosti se mnou? :D Máme skupiny A-G včetně.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: heled, zakon rika jasne .), "drzitel zbrojni licence" , který se "v rámci své činnosti zabývá sportovní střelbou". Jako dyť seš taky právník, ne? .)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: No, mám v této oblasti nějaké kacířské úmysly. Asi to otestuji na KASUMI a uvidíme.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: jj, už mám naštěstí asi vyřešeno. Ale kdyby Lex měl licenci, tak imho nejlepší potvrzovací stanice by byla u nich, LOSky jsou jejich dětátko :)
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Dost bych se divil, ale třeba Lex překvapí.
    Chceš potvrzení na sport? :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KENJIRO: question, má Lex zbrojní licenci?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    PAN_KACHNA: ano, zbraně před novelou registrované jako B a nově spadající pod A-1 jsou v přechodném stavu automaticky považovány za zbraně ke kterým máš výjimku A-1 tudíž můžeš svoje zásobníky nadále používat a nakupovat.

    Předpokládám že při výměně ZP ti vymění i případné průkazy zbraně nově za A-1.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam