• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MCD
    MCD --- ---
    MCD: Výjimka dnes přistála v DS. Sdružení rychlejší, než jsem čekal.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Hele, víš jak... Stačí, aby to vydrželo jednu trubku :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: akorat ze esli je to z wishe tak by ta trubka musela bejt tak z plasteliny :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MAZDA: :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    Našli jsme na wishi něco, co nápadně připomíná nástroj na výrobu vývrtu v bezešvé trubce. Věřím, že tato informace někomu udělá radost.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    sustainable shooting… jako že nás budou zásobovat střelivem? :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    LUCKYBSD: Sustained outdoor shooting? Pokud vim, nesmim vlastnit sustained fire weapon. /sarc off, jj, souhlasim.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    REDSNAKE: jono, zmrdi
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Towards sustainable outdoor shooting and fishing – ECHA proposes restrictions on lead use - All news - ECHA
    https://echa.europa.eu/...inable-outdoor-shooting-and-fishing-echa-proposes-restrictions-on-lead-use
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    KASUMI: chces poslat potvrzeni, ktere mi potvrdi muj sefik klubu? :D
    MCD
    MCD --- ---
    NAVARA: Já jo, neb bych na to jinak zapomněl. Zásobníky na ochranu ZŽM v citlivých prostorách. Jsem zvědav, jak dlouho to Sdružení potrvá.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NAVARA: Neni duvod..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Se po tom návalu k vašim žádostem dostanou někdy v květnu…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Vy jste to nedatovkovali hned první den? :o
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELWERINE: to abych to podala pred tebou, nez jim ukazes, jak to maji spravne delat :DD
    nechces s tim chvili pockat? :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: To je dobrá otázka. Asi, až nějakého postavíme na papíry :D Ale protože doma už jednu kosu na papírech máme, tak to ustojíme i z téhle strany :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: Ok, kdy mi pucis Peruna? :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: A tam si právě myslím, že to F neprojde. Ale ať zkusí něco říct na spojení slov "tovární střelec" :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    MAZDA: a ty jim reknes "H ovnoooo... :D. Nepucuju zbrane lidem, aby s nimi sportovali a kulturne se vyzivali, ale aby s nimi trenovali a cvicili dovednosti jejich ovladaní! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam