• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    ZYAN: U nastaveni paralaxy je hlavni, aby se ti nepohnul kriz vuci terci pri zmene pozice oka za puskohledem.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Tak k negativům Vortex Diamondback, ačkoliv je v MRAD, tak z nějakého důvodu je vzdálenost paralaxy v yardech. Asi aby to nebylo jednoduché..

    A co nejvíce nechápu že když si srovnám paralaxu abych viděl ostře terč i kříž, tak mi to na 50 metrové střelnici vychází na 150 Yardů. :-D
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    TRILOBYTE: ah, diky :)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    PIVECEK: nyx mi pise 404, je to neco u me nebo to souvisi s celou nyxi server zmenou ? Kazdopadne ted to finance nedovoli ale do budoucna bych neco rad :)

    Kor kdyz me ted budou cekat pravidelne navstevy hlavni metropole :/
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    PIVECEK: GIS PSR 9 STANDARD

    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Tlumiče pro Nyxáky!

    Ahoj,
    budu dělat další objednávky tlumičů od výrobců GIS a A-TEC. Vím, že jste mě někteří již oslovili, ale rád bych je nabídl i dalším Nyxákům. V příloze naleznete maloobchodní ceník, pro členy Nyxu rád poskytnu 10% slevu, u dražších modelů a více kusů se dá ještě domluvit individuálně ;) Neváhejte se ozvat do pošty s čímkoliv by vás zajímalo, rád vyjdu vstříc.

    IRONIC
    IRONIC --- ---
    PUFFY: Je tam i .45
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PUFFY: link na ten hardtask plz?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    XLACHTAN: Mas delsi zamernou, to jiste vyhoda je :-) japonci to prej snad vyzadujou nebo pro jakej trh jsem to cetl jako specifikum, nevim uz
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    REDSNAKE: ať žije ZKM s nějakými 26" - 27" :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: "cim delsi hlaven, tim lepsi" - platí imho do nějakých 16"
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    ...glock 42 .380, to uz je moc veliky? :) obecne jsem nekde slysel nekoho povidat, ze krom munice jsou zavady u tehle "pistolek" i dost o gripu a jak to kdo "dobre" nebo "spatne" chytne.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: Jsem pro srandu králíkům nafotil pár značek co tu mám a je zajímavé, že RWS je imho ještě umatlanější než staré rexy. U starejch rexů má ten vosk zajímavou barvu, možná už to je oxidací?

    A u CCI mě překvapily ty záseky na špičkách střel. No jsem zvědav jak to bude létat z nové hlavně, až se dočkám nákupka..

    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PUFFY: aha, jenže to je něco úplně jiného, než "účinnější". Tam totiž hodnotí v prvé řadě průraznost.

    A vzhledem k tomu, že .22LR HV má údajně stejné plošné zatížení, jako .45ACP, je samozřejmě průraznost .22LR lepší než .25ACP.

    Jenže jak praví zlí jazykové: "Mossadu stačí Beretta 71 ve .22LR protože je jim úplně jedno, že ten palestinec nebo nácek umře na následky poranění teprve za tři dny. Obránce však tolik času nemá..."
    NJAL
    NJAL --- ---
    PUFFY: No ze by normalni .22 z 2" hlavne byly v tom testu vyrazne lepsi nez .25 z 2.4" hlavne se rici neda...
    NJAL
    NJAL --- ---
    PAN_MYVAL: Daji se koupit i zachovale, neorezle... Jen je potreba hledat, mit stesti :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: jak říkám, ruger 10/22 a ruger mk2 a střílelo to naprosto v pohodě. Ale je fakt, že ty krabičky co jsem koupil já byly jak kdyby teď sjely z továrny, nikde ani smítko. Ani ty náboje mi vlastně nepřišly přehnaně mazané.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PUFFY: no, zrovna ty rexy po koruně jsem nakoupil, rovnou tisícovku. Střílím to z revolveru, pistole i samonabíjecí pušky a selhače se nekonají, nábojnice se netrhají, prostě v klidu. Škoda, že už je u nevoránka nemají, 6250 kusů nebo kolik je bedna zas neupotřebím.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NJAL: ale Baby Browning není Colt Pocket 1908 / FN 1906. Baby Browning má na škále šerednosti kapesních pistolí blíže ke Kevinovi :o)

    Do háje, já bych koupil i Duovku kdyby byla novovýroba a nikoli kdovíjak uvnitř orezlá. A je mi jedno že bych nemohl nosit náboj v komoře a musel se učit "izraelský drill"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam