• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    JOINTER: dafak?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    JOINTER: Až takhle blbou mám reputaci jo? :D
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    GEKONZPRAHY: Jak bych to... asi ze u tebe clovek nevi jestli se te to nejak netyka, ze... :/ ...teda kamarad si to mysli.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Na okraji Liberce se střílelo. Jeden člověk zemřel, druhý je těžce zraněný - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/strelba-liberec-zasahuji-policiste.A210516_173144_liberec-zpravy_wass
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    REDSNAKE: Já našel jedinou, od Henryho.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    V .223 se myslim pakovky moc nebo vubec nedelaj, tam bude problem se spicatym nabojem. Imho.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Kerberos trade by taky mohli mit neco zajimaveho
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SAMMAEL: mám Rossi Puma 92 v .357 a jsem z ní nadšenej. Poměr cena výkon skvělej.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    REDSNAKE: A nějaké zkušenosti?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SAMMAEL: Co uberti? V .223 se delaji pakovky?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Zdravim,
    zvažuju pořízení nějaké lever action pušky, ideálně .223 nebo .357. Máte nějaký tip? Henry prý zarazil vývoz do Evropy. Marlin už je cenově trošku přes čáru. Značka Rossi mi moc neříká.
    Máte nějaký tip?
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NJAL: tjn. Tam by to přepadové komando mělo plamenomety.
    NJAL
    NJAL --- ---
    HARIUS: Nastesti nebydlime ve Varsave '44 ;-)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ELWERINE: :-) :-) :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HARIUS: cetla jsem "podle vseho to vzali dost vazne, OBESILI cely barak" a pritakala jsem, ze to fakt vzali hodne vazne... :D. Asi cas jit domu...
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ELECTRICKOTA: Podle všeho to vzali dost vážně, obešli celý barák (3 vchody, 11 pater, tři byty na každém patře) a na barácích jsou kamery.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    HARIUS: To okno mít otevřený nemusel, být policajtem tak jdu za skláři jestli nemají zakázku v okolí ;)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    PAN_MYVAL: Jo, to dceru taky napadlo, že někdo v bytě zkoušel luk/kuši a měl otevřené okno, každopádně tohle dělat uprostřed sídliště je na ránu přes držku, protože v cestě nemuselo být auto, že..
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    HARIUS: no tak on šíp z výkonného luku, natož kuše, také po ploché balistické křivce doletí podstatně dále, než by novopečený majitel čekal, že. Když mine legitimní terč.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam