• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    JCIO
    JCIO --- ---
    Já to vidím tak, že chtěl vyprovokovat souboj, aby konečně mohl někoho legálně zabít. Povedlo se mu to u dvou lidí. Asi bude volný, soudce je hodně na jeho straně, nedovolil například zvětšovat video, protože se tím prý "upravuje".
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PUFFY: tak inteligence novinaru z mainstream medii je casto na urovni "hlavne nezapomenout okurku" a navic to delaj imo schvalne pac vetsina zastava neomarxisticky/liberalne-retardovany smer uvazovani, to chvili sleduj (v podstate jakykoliv mainstream medium), tam nejde casto o obsah a objektivni informovani verejnosti, ale aby autor clanku vyjadril svuj osobni nazor a znepokojeni
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    DESTROYER: díky
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    LUCKYBSD: To jako že nějaký náhodný lidi ten příspěvek viděli v sekci poslední a měli nutkavou potřebu vyjádřit názor?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    OCTOPUSS: to je imo tu klasicky pristup nekterych libtardu podobnym tem z auditka VV, prijdou, ominuskuji a odejdou a nic nenapisou
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OCTOPUSS: Tvl proč mě mínusujete? Co je na tom dotazu tak hrozně špatnýho?
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    GIF_242: Ano, presne tak.
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    Hoj pánové, jelikož to nedělám každý týden, tak se raději zeptám. Když si chci koupit zbraň (pistoli), povolení k nákupu je tento formulář? Zbroják samozřejmě vlastním.

    Žádost o povolení ke zbrani kategorie B (příloha č. 12 vyhlášky)
    https://www.mvcr.cz/soubor/zadost-o-povoleni-zbran-kategorie-b-priloha-c-12-vyhlasky.aspx
    KUBZ
    KUBZ --- ---
    PUFFY: To video z dronu se ztratilo?
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nevíte někdo o gun-friendly psychiatrovi z Plzně nebo okolí?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    REDSNAKE: V poslednim videu od TRex arms (Aim)Botkin prelepuje necim co vypada jako takova ta stitkovacka na cenovky akorat v tom jsou hnedy samolepky a je to vyrazne vetsi.
    Ale dukladneji jsem to nezkoumal, jen ze se to tam mihlo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BLOWUP: no nevím, my v dynamických disciplínách si moc neverime, a radsi to zalepujeme temi trapne malymi kolecky :D
    Navíc nestrílíme na jeden, a ideálně to chceme prelepit po kazdym runu abys vedel jaky presne mas zasahy, ono po sto ranach to zacne i na tech 5ti tercích být trochu neprehledné :) A proto vlastně máme nejradsi kovy.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ELECTRICKOTA: to jsou ty s panackem? Ty nestrilim, ale kdybych je strilel tak si vytisknu patch i na ne.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BLOWUP: a když střílíš ipsc terče? .)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    REDSNAKE: kvuli peti dirkam to nelepim, to jeste umim mentalne obsahnout
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BLOWUP: To musi dost lezt do penez treba pri peti rannejch polozkach 🙂
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    REDSNAKE: Doporucuju teda spis vytisknout si celej cernej stred terce jako samolepku a "zaslepit" pokazdy vsechno najednou, je to mensi opruz
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    STU: Zkus Vaška Černého.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    REDSNAKE: Hned jak přestěhuje tiskárnu tak tisknu! :) Já mám vytištěné krabičky na zalepky, ale bez toho "dispenseru", jsem zvědavý, jak to bude fungovat.
    STU
    STU --- ---
    Doporučíte zbrojíře, co umí vyfrézovat závěr G19 na kolimátor? Ideálně severní Čechy. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam