• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    PAN_KACHNA: Já bych ten krylon až tolik nezavrhoval. Když se semtam kus ošoupe nebo upadne, tak vznikne dost pěkná patina. Ne každému se to ale nutně musí líbit, to je jasný.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    PAN_KACHNA: NFM barvy. Má je třeba marinesshop.
    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    Chystám se na dvě flinty hodit nějakej kamuflážní nástřik, ale trochu plavu ve výběru správnýho laku. Čekal sem, že na google vyjedu "barvy ve spreji", v prvním eshopu zaškrtnu do filtru "mat" a už si budu jenom vybírat z někonečný barevný palety...a šeredně sem se zmýlil :) máte někdo s něčím dobrou zkušenost nebo tip na výrobce/řadu barev? O Krylonu vím, ale zcela upřímně nemám zájem o cenově přepálenej sprej, kterej podle referencí ani pořádně nedrží a má v nabídce chudou paletu 6 barev...jelikož si s tím chci trochu vyhrát a nemám v plánu měnit lokalitu, barvy ani vzor, tak když to bude chvíli držet a nesedřu to rukama za pár týdnů, ocenim to víc...
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Místní vlastníci typu 1911: Kde se dá ulovit asi tak 1000-3000 ks nábojů .45 auto za dobrý prachy?
    Známýmu dochází zásoba a teď se diví, že šlo všecko nahoru. Nikde jsem nenašel ani přebíjenky v prodeji.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    ELECTRICKOTA: nepodkladam, jelikoz mne minusy nerozrusuji, jako zde kolegu Myvala
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ve věku nedožitých 86 let zemřel Ladislav Falta, který byl jedním z nejúspěšnějších československých střelců v pistolových disciplínách. Startoval na olympiádách v roce 1964, 1968 a v roce 1972. Z té poslední přivezl stříbrnou medaili.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    REDSNAKE: Ne, při mé spotřebě a nedostatku prostoru to nedává smysl. Ale koukám, že tohle je soustružený na nějakým NC.
    A když už jsme u toho přebíjení, ptám se pro kamaráda: Potřeboval bych 9mm luger málo podsypaný. Aby to na závodech málo kopalo. Nemá někdo z místních přebíječů nějaké přebytky? Kdyby náhodou jo, napište SZ.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    ELECTRICKOTA: Na nošení mám SS JHP Magtechy už drahně let. Ale chtěl bych zkusit ty HS. A nikde je nevidím, takže se ptám zdejších hlav pomazaných, proč se to nedá oficiálně koupit?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHROSTISTKO: tady máš např. střelivo co je v A1
    Kategorie A1
    https://www.leiko.cz/strelivo/kategorie-a1
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHROSTISTKO: Když bude spadá do A1 a budeš mít výjimku, tak můžeš.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    ELECTRICKOTA: Ano prosím, střela s expanzní dutinou primárně vyvíjená pro PČR:
    Sellier & Bellot HS a TB - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    https://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/1899-sellier-bellot-hs-a-tb
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHROSTISTKO: Jako HS = homogenní střela nebo co si pod tým akronymem představuješ?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    A ještě dotaz: Teoreticky lze nosit S&B s HS střelou. Ale nikde jsem nenašel, že by se prodávaly. Anebo je to voj. mat., že nejsou?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    KENJIRO: Máš spoustu známých na správných místech, tak jsem myslel, že jestli to někdo bude chtít protlačit, ty budeš mezi prvníma, kdo se to dozví.
    Takže zatím budeme v klidu :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CHROSTISTKO: správní poplatky jsou stanovené zákonem o správních poplatcích, takže bez změny zákona to nepůjde. A je fakt, že návrh na změnu zákona se dá podat velmi nenápadným přílepkem, a já nemůžu sledovat všechno... ale tohle by mi snad někdo prásknul.
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    Tak jsem byl dneska na PČR kvůli vyjímkám a prej se chystá zdražování správních poplatků o řád. Víte někdo něco o tom?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOMASINO: ale sám své tvrzení nepodkládáš vlastními činy(to mínus je odemne ) :o)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    PAN_MYVAL: No tak stačí pořídit premium nyx verzi, kde se každej mínuskář dotyčnýmu nabonzuje a hned bude o tři čtvrtě mínusů míň.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    2ND: ne
    2ND
    2ND --- ---
    Ahoj,
    s dovolením mám dotaz. Kdyže jsem změnil, trvalé bydliště v rámci P10 a spadám pořád pod stejné oddělění PČR, musím nějak hlásit změny kvůli zbrojáku ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam