• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TOMASINO: ale sám své tvrzení nepodkládáš vlastními činy(to mínus je odemne ) :o)
    TOMASINO
    TOMASINO --- ---
    PAN_MYVAL: No tak stačí pořídit premium nyx verzi, kde se každej mínuskář dotyčnýmu nabonzuje a hned bude o tři čtvrtě mínusů míň.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    2ND: ne
    2ND
    2ND --- ---
    Ahoj,
    s dovolením mám dotaz. Kdyže jsem změnil, trvalé bydliště v rámci P10 a spadám pořád pod stejné oddělění PČR, musím nějak hlásit změny kvůli zbrojáku ?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    NJAL: To by ale musel vystoupit z anonymity, a to se mínusovým hrdinům zásadně příčí :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Minusovy hrdina by mi mozna mohl prozradit, co mu vadilo na tom, ze jsem rozebral termin "teaser".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NJAL: Při kvalitě dnešní produkce je to klidně možné, byť tedy nevím jestli to není v rozporu s Ženevskými konvencemi :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Teaserem? Promitali mu marketingove materialy? :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: Dve plynovky a dva noze
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    z Novinek:

    "Třiašedesátiletý muž se zabarikádoval na operačním sále a policisté ho nakonec po marném vyjednávání zpacifikovali teaserem."
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    KENJIRO: okay, pokud reenactoři skutečně měli salutní zbraně registrované jako "expanzní nesplňující dovolené provedení", tak uznávám že můj právní názor neodpovídal české právní praxi
    STENNY
    STENNY --- ---
    CERMI_FOX: To jsem neznal, ale pěkně udělané! Ten Perrin mi připadá trochu nenápadnější, že nemá vyloženě tvar zabijáku, ale zase se z něj hůř dostávají mince :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    STENNY: nebo hezky česky čuňoplesk :-) (tak se to prodávalo, možná ještě prodává)
    STENNY
    STENNY --- ---
    NJAL: Elegantnější podoba klasického rock in a sock se jmenuje Perrin sap wallet :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    IRONIC: Vzpominam si na nejakeho Sherlocka Holmese z 70(?) let, kde mel v dlouhy ponozce hromadu drobaku jako zbran. :-)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    NJAL: Jo a btw, v Britanii je legalni mit za tim ucelem poradnej retez a na nem festovni vidaci zamek. Kdybys potreboval zamknout jizdni kolo. A pokud jsi mistni, tak podle jejich justice s nim muzes legalne ubit kdejakyho imigranta z vychodni evropy…
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Njn, ale pro gestapo bych nebyl authorisierter Flugzeugmechanik.

    IRONIC: Pote, co security ostrazite resila moji bundu nasaklou Avimem, jsem si pro vsechny pripady vyclenil jeden "letecky bagl", ktery jsem si na strelnici radsi nikdy nebral. :-)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    NJAL: Tak urcite si tam budes chtit pujcit auto a pujcovny racnu do vybavy nedavaj, a co kdyby po tobe nemeckej policajt chtel, abys pred jizdou vzdy kontroloval, ze mas utazeny vsechny matice? No? Tak si vezmes racnu a radeji vsechny mozny orechy k tomu, nevis, jaky rozmer bude mit to auto :D
    Ne vazne, chapu te, taky me to sere pred cestou kontrolovat, jestli nemam neco zavadnyho s sebou… sam peprak nemam a nenosim, ale prijde mi absurdni, ze i toto je mnohde zakazany. Nicmene tady zacina byt absurdni uz uplne vsechno posledni leta…
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NJAL: já myslel, že letadla mají taky nějaká kola.
    NJAL
    NJAL --- ---
    IRONIC: Auto je fajn. Ale co v pripade, kdy clovek do toho Nemecka leti. Myslim, ze by takovou hracku pri nejake kontrole nebo rozmotavani konfliktu brali po britsku, tj. "jaky jste mel objektivni duvod mit tohle sebou, jiny, nez pachat nasili?"
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    NJAL: Zene kdysi nekdo chtel ukrast kola z auta, krome pojistnyho sroubu sundal na jednom kole vsechny matice, dojela az do Jihlavy a tam ji kolo na krizovatce v zatacce upadlo. Dostala od PaCHů pokutu…
    Aby se mi to nestalo, a nespachal jsem prestupek, pokazde samozrejme kontroluju vsechny matice a za tim ucelem vozim ve dverich ridice teleskopickou racnu ;) A to i v Nemecku…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam