• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    DOTCOM: Hlavně né střelnice Čestlice!
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    MCD: Taky sem byl v Suchdole a pán mi to moc hezky vysvětlil u kávy :-)
    MCD
    MCD --- ---
    DOTCOM: Suchdol, vřele doporučujiu
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Ja delala zkousky i pripravu u lovciho
    A od te doby jsem tam nebyla, ten vzduch je tam smrtici 😀
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DOTCOM: u lovciho huberta na sporilove ci avim
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    DOTCOM: Ja delal zkousky na Kapslovne u Kaupeho, kdyz byl jeste hovado, z 20ti novejch jsme prosli 2, z sesti, co opakovali, to udelali 2… Strilet chodim na Avim a k Lovcimu Hubertovi a v obou pripadech se mi zda, ze instruktor je tam dobrej, ja jsem se pripravoval na Avimu.
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DESTROYER: ok tak jinak - kterou strelnici byste na ty zkousky doporucili? Ja je delal v Kasplovne a teda nemel jsem uplne pocit jistoty jako ze to mam v pazi (ale dal jsem to napoprvy)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    DOTCOM: já doporučuju aby ten člověk šel pokud možno poprvé na střelnici s nějakým známým, kdo má ZP, aby si to osahal a trochu se s tím seznámil. Když přijde na kurz k instruktorovi úplně nepolíbenej, dostane takovou hromadu informací naráz, že mu z toho zůstane v hlavě třetina a bude akorát dělat zmatky. Když už ví, co k čemu je, líp si zapamatuje ty podstatný drobnosti, který jim tam instruktor řekne.
    NJAL
    NJAL --- ---
    DOTCOM: Pokud je mimo Prahu, tak by si mel nejdriv zjistit, jestli ho u nej doma nechaj prelozit zkousky do Prahy. Nekteri to delaj, nekteri to nedelaj.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    DOTCOM: Prakticky vsechny Prazske strelnice nabizeji specializovane kurzy k priprave. Instruktori co na to pripravuji jsou casto primo spravcove te dane strelnice, kteri realne u tech zkousek byvaji a presne vi co komisari chteji a na co je potreba pripravit. Zaroven bude pripraven a zaskolen primo na zbrani(ch), ktera(e) pak bude realne mit u zkousky.
    NJAL
    NJAL --- ---
    PAN_MYVAL: Ono se jeste chytakuje? Jak je to davno?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    DESTROYER: jj, on je teda z Valmezu ale bydli a pracuje v Praze
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    DOTCOM: Ahoj. Zeptam se takhle, odkud je. Praha?
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    PAN_MYVAL: myslel jsem praxi - teorii se nabifluje asi snadno. Nekoho kdo se na tyhle pripravne kurzy specializuje
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    DOTCOM: Ať si zajde na střelnici kde bude dělat zkoušky. Znají komisaře co k nim chodí a taky si ošahá zbraně co dostane ke zkoušce.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    DOTCOM: teorii nebo praxi? Na teorii je prý nejlepší ta appka zbraněkvalitně, pro tyco mají smartphony.

    Praxi... Bych doporučil od někoho kdo to dělá a má zkušenosti s tím, co chtějí komisaři.

    Připravoval jsem totiž na zkoušku příbuzného a neprošel, protože jsem nepokryl všechny možnosti chytákových dotazů na praktické části (něco s vybíjením či co). A znovu už to nezkusil. Mea culpa, mea maxima culpa!
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    kolega z prace zatouzil po zbrojaku (asi pod vlivem nedavnych udalosti). Meli byste tip na dobrou pripravu ve zkouskam? Myslim ze v zivote strilel max ze vzduchovky.
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    offtopic: Getload k videni konecne i v Ostravě, sice jen 7.62x39, ale ja se tech devitek jednou dockam :)
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    BLAF: viz níže. Novináři a jejich "bezpečnostní experti" si jej se zpožděním pár měsíců přečetli a jali se dělat kauzu.

    Hlavní bezpečnostní expert iDěsu dokonce prohlašoval, že PCP větrovky jsou odstřelovačka jako Remington 700/M24 SWS.
    BLAF
    BLAF --- ---
    PAN_MYVAL: Chapu, kam tim miris... to by ovsem implikovalo, ze by si nejaky zakazovac musel ten zakon o zbranich precist, coz nepovazuju za zas tak pravdepodobne :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam