• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SP-01

    rovnou říkám že to asi neni zbran pro začátečníka - určit to neni zbran pro lopatu co jen mačka spoušt a vono to delá bum.
    Moc rád bych kdyby se dostala do ruky nekomu kdo její kvality a unikátnost dokáže rozeznat a ocenit a ideálně i využít.
    Je od zacatku vymazlena zbran.
    Diky znamosti v CZUB prodejne byla vybirana z cca 12 kusu nejlio spasovana s nejlepsima povrchama stycnejch ploch a nejlepsim chodem.
    Nasledne peclive lesteny stycny plochy s spoustak, ale naprosto zadny "kutilsky" destruktivní zasahy. Vsechno postupne a pomalu behem casu, tehdy s Ivanem (puskar) a zde možná znamym dej mu pambu klid Netopejrem.
    Ivan osazoval mikrometricky miridla a s Netopejrem jsme k ni vyvijeli vlastni kombinaci strely a navazky orachu tak aby byla maximalne presna a co nejlip se chovala v ruce.
    Par tech nabiju jeste mam muzu dat ke zbrani aby si kuoec mohl naboj rozbrat strelu zvazit a navazku taky zvazit.
    Cely to bylo ladeny na EPP a PPC zavody.
    Ten kver chodi naprosto na flek a nastrilim s nim ja lip nez s jakymkoliv jinym a kazdej komu jsem to dal do ruky tak s tim trefuje.
    Chod ma krasne jemnej plynulej aniz bylo do spoustaku jakkoliv sahano krome lesteni ploch 2000grit a lestici pastou.
    Zbran ma jednu unikatni vec a to je Ivanem vyrobena “brzda” ktera je vlozena misto vodici tycinky pruziny - viz fotka.
    Vratna pruzina je jemna. Jednak se to krasne natahuje ale hlavne to ma neskutecnej prubeh vracaku, takze ze zacatku jde rychle a na konci je zbrzdenej tou pridanou pruzinou.
    Diky tomu ma zbran mnohem mensi zdvih a vetsina energije jde rovne do ruky. Jiná CZUB takovejdle prubeh proste nemá.
    Zbran ma za sebou cca 6-7 tisic ran tedy je v absolutne nejlepsi kondici v zajetosti.
    Loučim se s ní strašně ale strašně težko - nicméně potřebuju celkem rychle penize.

    Cena k jednání 18 000 s brzdou, 16 000 bez brzdy - pokud máte zájem rozhodně pište a bavme se o ceně nák se domluvíme

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    G19 je jak jsem psal takovej pracant - vostřílená a vohmataná bouchačka - kupoval jsem to od kluka co s tim chvili strilel IPSC ja to mel jak na tahání na ruzný vycviky s kverama kde se človek valí po zemi a mlatí futrálem o steny a tak...
    jsou na tom super mířidla, spoušt jde parádne, kver chodí jak hodinky nikdy zádná závada, žere to všechno a trefuje to moc pekne. Jen vizuálně je ošoupaná a ten stippling jsem nedelal já a je tam:-)

    Cena - 10 000kč (připadne dohoda)

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    přátelé kolegové, budu prodávat vde svoje pistole... G19 - takovej pracovní nástroj a pak mojí milovanou jedinečnou vymazlenou unikátní CZ75 SP-01

    Byl by tu potenciálně zajem prosim?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DOGTORRR: jinak ještě k tomuhle, osobně bych volil verzi "Classic" s delšími hlavněmi, s dobrodružnou povahou to půjde vytáhnout i na holuby a vůbec to bude mít lepší dostřel a pokrytí.

    Ta Cowboy verze je nějaká krátká, dostavníková brokovnice, to je fakt tak dobrý na střílení na pár metrů z kozlíku dostavníku, když na tebe budou dorážet indiáni nebo na westernové střílení na pár metrů.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DOGTORRR: mimochodem kerberostrade je super firma s přístupem na jedničku, nedávno mi přivezli SA 1873 revolver až pod nos, nemusel jsem ani zvednout zadek. Jedna z těch mála vyjímek na trhu se zbraněma v ČR.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DOGTORRR: jop, prakticky je to to samý, tohle je aspoň 12GA, detonics je jen .50 smooth bore proto tomu myslím říkají "brokovnice". Je to imho firma plná marketingovejch bullshitů a jo, jsem proti tomu zaujatej.
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    REDSNAKE:
    GEKONZPRAHY:
    REDSNAKE:
    Díky. Mě spíš zaujala, že vypadá tak moderně. Ale zamilovanej sem tady, což, jestli dobře chápu, funguje úplně stejně:
    Perkusní brokovnice dvojka Cowboy cal. 12 | Kerberos Trade
    https://www.kerberostrade.cz/katalog/brokovnice-dvojka-cowboy-cal-12-perk/
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DOGTORRR: Jo a odpada s tim vyhoda nejakejch vzduchovek a podobne protoze s timhle uz muzes pouze na schvalenou strelnici…
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DOGTORRR:

    Test DetonicsCZ Gladiator .500 HD broková karabina
    https://www.youtube.com/watch?v=7hjI2drzcMk
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DOGTORRR: Brokove zapalky, cerny prach, nejake ucpavky ktere se daji bud koupit nebo vyrobit z kartonu/filcu (ne plastovy), udelatory jako nabijak, odmerka prachu, fajn je mit po ruce tycku na vytahovani strel a strely samotne, je to “brokovnice”, takze od birdshotu pres buckshot az po jednotnou strelu.

    Za mne je to osklivy neprakticky kram kterej pusobi radoby takticky, kup si radsi neco vkusneho jako treba perkusni brokovnici od pedersoliho nebo kodiaka :-P

    Ale chapu ze krasa je subjektivni, takze…
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    Ahoj. Zeptám se úplně blbě. Sem lama.
    Čim se střílí z tohodle? Respektive co všechnio k tomu potřebuju, abych měl komplet? To se cpe normálně jako předovka? Nebo jsou k tomu nějaké perkusní patrony, které si předem připravím?
    Gladiator .500 HD F2 karabina Professional | Detonics - our way to perfection!
    https://www.detonics.com/product/gladiator-500-hd-f2-karabina-professional-158
    MATT
    MATT --- ---
    PAN_MYVAL: bohuzel tam maj jen omezenej sortiment (nebo jsem slepej)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    REDSNAKE: Jj, vsak ten Valiant je dokonce o 100 levnejsi. Jen me to zaujalo.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HE11_KNIGHT: No nevim, priplatis par stovek a muzes mit “znacku” s dozivotni zarukou. Ale klidne proslapavej cesticky.
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    PAN_MYVAL: Jj koukal jsem, ze dorucuji z Polska. Tohle me celkem zaujalo teda :)

    ohhunt LR 1.5 8X28 IR Compact Hunting Scope Mil Dot Glass Etched Reticle Red Illumination Turrets Lock Reset Tactical Riflescope|Riflescopes| - AliExpress
    https://a.aliexpress.com/_mrP3IrU
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    HE11_KNIGHT: co jsem naposledy koukal, tak v Opletalce pořád ty "CZ" puškohledy mají.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    MATT: ohhunt má vlastní distribuci a EU skladiště, kde člověk nemusí řešit ty nesmysly s DPH a clem (a nepodporuje tím architekty Čínského Sociálního Kreditu, který Alibaba programovala společně s Tencentem.)

    Just sayin'...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Springfield Arrmory Hellcat Pro
    https://www.youtube.com/watch?v=QW-tTyO64Ps
    MATT
    MATT --- ---
    HE11_KNIGHT: ja dostal tip na tenhle

    ohhunt 3 9x32 AO Compact Hunting Optics 1/2 Half Mil Dot Reticle Riflescopes Turrets Locking with Sun Shade Tactical Rifle Scope|hunting optics|mil dot reticlereticle riflescope - AliExpress
    https://www.aliexpress.com/item/32841030519.html
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    XMEDA: ještě se poohlídnu po nějakém bazaru jestli neseženu ten CZ. Jinak asi půjdu do toho Valiantu nebo Vortexu (zkusim nejdřív kouknout po bazarech, co bude dřív)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam