• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NJAL
    NJAL --- ---
    Vesele, z Je Suis Charlie se nam stalo.... Je suis opposé à la légitime défense

    Emmanuel Macron à Europe 1 : «Je suis opposé à la légitime défense»
    https://www.europe1.fr/politique/je-suis-oppose-a-la-legitime-defense-la-reaction-de-macron-au-meurtre-dun-cambrioleur-4103037

    Anglicky clanek k tomu:
    Macron Says He is “Opposed to Self-Defense” After Farmer Shoots One of Four Burglars Who Broke Into His Home - [your]NEWS
    https://yournews.com/2022/04/06/2325459/macron-says-he-is-opposed-to-self-defense-after-farmer-shoots/
    STENNY
    STENNY --- ---
    REDSNAKE: Případ aluminiové dýky. Někdo prostě zastřelil oběť školním nábojem, nabitým do předovky. Jednoduché, milý Watsone.

    Koneckonců, kdysi jsem viděl jednoho člena boardu vystřelit z předovky prázdnou nábojnici tuším z Tokarevu, takže proč ne :))
    NJAL
    NJAL --- ---
    Imho to jsou takovy ty pripady, kdy je potreba novacky a neznalce totalne udivit, podobny pripad jsou dvacetikilove mece nekterych panu kastelanu, myslim, ze "mistni sanitar" to kdysi sam zbastil i s navijakem a ted jen prodaval, jak koupil. :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Já jen píšu, co jsem slyšel a viděl :-D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: …..jak?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Perlička z patologie: když nás místní sanitář prováděl ústavem, tak u jedné skříně říkal "Tady jsou nějaké věci, co byly v tělech. Třeba kulky, co tam našli policajti." Nahlédl jsem do té vitríny. Ležely tam dva školní náboje vz. 43, takové ty s tím prolisem na boku.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    GEKONZPRAHY: Dneska jsou nejaky erupce na mesici:(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: jezis kamo ja mám takovou radost že zustane takříkajíc "v rodine" že ji bude mit nekdo kdo ji nezkurví ale ocení... dám ti k ní 15 takovejch "speciálních" nábojů:-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tak CZUB prodana - zbejva Glock - nenechte se vodradit povrchovkou... kver je to skvelej...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: Hned jak dostanu nákupko :) Pošta
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: kdy bysme to mohli spáchat? dost me tlačí cas - banka
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    A protože s battle rifle si Mazda dává na čas, mohu letošní prémie rozpustit jinde :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    REDSNAKE: Zas tak moc toho nebude - SP-01, GP-141, malorážku - nemám přeplněný trezor max velikosti jako většina nyxáků :)

    Chci mít ve finále - v 9mm mířenkovou a edc pistoli (43X), v 22 pistoli a mířenkovou pušku, v 308 battle rifle
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NAVARA: jistě nejen já budu zvědavý co máš v plánu pustit do oběhu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: Vezmu ji celou (čtu FB :) a pak pořeším prodej té své - ostatně, ta je také původem z nyxu :) Stejně toho chci prodávat víc (obměnit park), tak si to aspoň nafotím najednou…
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: mno pokud by to nekdo koupil bez ty brzdy tobe bych ji zrovna klidne rád prodal neucil s tim a ukazal přesně kde to nejvic pomáhá... protože když se do toho ještě napřebíjej přesně ty náboje který to má nejraději, tak byly chvile kdy sem se fakt smal nahls protože ten kver střílel mnohonásobně přesnjc a líp než já jsem reálně schopnej.-)) Jako PPCčko na 50m a trefovat?? z CZUB? :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Hmm, že bych prodal svojí obyč SP-01 a vyměnil za poladěnou? :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hodim to i sem

    abyste neřekli že pro vás nic neudelám tady tady jsem znova vyhrabal (tentokrát kompletní!) text (bohužel v angličtině) o tom jak se přežívá za války a v obležení a vubec v SHTF situacích a hodil vam ho do podoby knižky

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SP-01

    rovnou říkám že to asi neni zbran pro začátečníka - určit to neni zbran pro lopatu co jen mačka spoušt a vono to delá bum.
    Moc rád bych kdyby se dostala do ruky nekomu kdo její kvality a unikátnost dokáže rozeznat a ocenit a ideálně i využít.
    Je od zacatku vymazlena zbran.
    Diky znamosti v CZUB prodejne byla vybirana z cca 12 kusu nejlio spasovana s nejlepsima povrchama stycnejch ploch a nejlepsim chodem.
    Nasledne peclive lesteny stycny plochy s spoustak, ale naprosto zadny "kutilsky" destruktivní zasahy. Vsechno postupne a pomalu behem casu, tehdy s Ivanem (puskar) a zde možná znamym dej mu pambu klid Netopejrem.
    Ivan osazoval mikrometricky miridla a s Netopejrem jsme k ni vyvijeli vlastni kombinaci strely a navazky orachu tak aby byla maximalne presna a co nejlip se chovala v ruce.
    Par tech nabiju jeste mam muzu dat ke zbrani aby si kuoec mohl naboj rozbrat strelu zvazit a navazku taky zvazit.
    Cely to bylo ladeny na EPP a PPC zavody.
    Ten kver chodi naprosto na flek a nastrilim s nim ja lip nez s jakymkoliv jinym a kazdej komu jsem to dal do ruky tak s tim trefuje.
    Chod ma krasne jemnej plynulej aniz bylo do spoustaku jakkoliv sahano krome lesteni ploch 2000grit a lestici pastou.
    Zbran ma jednu unikatni vec a to je Ivanem vyrobena “brzda” ktera je vlozena misto vodici tycinky pruziny - viz fotka.
    Vratna pruzina je jemna. Jednak se to krasne natahuje ale hlavne to ma neskutecnej prubeh vracaku, takze ze zacatku jde rychle a na konci je zbrzdenej tou pridanou pruzinou.
    Diky tomu ma zbran mnohem mensi zdvih a vetsina energije jde rovne do ruky. Jiná CZUB takovejdle prubeh proste nemá.
    Zbran ma za sebou cca 6-7 tisic ran tedy je v absolutne nejlepsi kondici v zajetosti.
    Loučim se s ní strašně ale strašně težko - nicméně potřebuju celkem rychle penize.

    Cena k jednání 18 000 s brzdou, 16 000 bez brzdy - pokud máte zájem rozhodně pište a bavme se o ceně nák se domluvíme

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam