• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: ty už toho siga nemáš?
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELECTRICKOTA: chápu, já mám holster jen na Siga X5 a s tím si mužu jít leda tak vyfotit:)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: Ono to nakonec asi bude nejlepší ať si to malej ošahá
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: Vypadaj dobře, ale jsou to defakto glocky, jak píči cz/tanfo potřebuju, válí se mi doma tři kydexy tak ať je využiju.
    BAAL
    BAAL --- ---
    ELECTRICKOTA: Našel jsem v záložkách v prohlížeči, že když jsem to googloval loni, tak mi někdo doporučoval toto:

    Airsoft Pistols - Novritsch | Airsoft
    https://eu.novritsch.com/products/gun-systems/pistols/
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: Zatím nic, odkládám to na jeho narozky co má v Únoru, bylo mi doporučeny tyhle že jsou OK :
    Airsoftová pistole Hi-Capa Extreme - stříbrný, GBB, WE - Airsoft-online.cz
    https://www.airsoft-online.cz/gas-hi-capa/hi-capa-extreme-stribrny--gbb/
    https://www.airsoft-online.cz/gas-cz-75/cz-75-p-09-kufrik--gbb/
    Glocky tam mají taky, ja potřebuju čízu nebo tanfo aby šla do kydexů co mám po alfě
    BAAL
    BAAL --- ---
    PIVECEK: podej pak report
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: No já jsem v to úplný neznaboh, takže se asi po návratu stavím za Fidelem v Anareusu a vyslechnu si jeho rady:) Hlavně potřebuji něco bezudrzboveho, protože mrcasení se s kverama mi už stačí.
    BAAL
    BAAL --- ---
    PIVECEK: google ukazuje toto, ale je to spousta termitu, kterym nerozumim.

    Plus je rozdil v plynu, nekdo kupuje ty CO2, nekdo na zemni plyn vzajemne to neni kompatibilni, samozrejme se to poruznu ladi ze:-)

    Airsoft forum - Zobrazit téma - Výběr krátké zbraně PRO AIRSOFT IPSC a recenze
    http://www.airsoftforum.cz/viewtopic.php?f=313&t=14435&sid=4b68d0dc385213a02c2166ed495cd75b

    Jsem zvedavej co koupite:-) Zvlaste ty Pivecku na ten open!
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: A cos koupil? Potřeboval bych ideálně glocka co pasuje do orig pouzder :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: Jako já tam chci vytáhnout hlavně prcka, ale je fakt že když už tam budu proč si taky nepicnout :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: OK, nedík, ale jestli se rozhoupes, tak bych možná zkusil Open aspoň airsoftovej 😅
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BAAL: Ja mam pazbu na miru.
    BAAL
    BAAL --- ---
    FMATEJU: To je custom pažba něbo botka?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BAAL: Tak existují levý pažby. Dneska to maj leváci o dost snažší, než v minulosti.

    Já mám 194cm a mám pažbu o 4.5cm delší než je standard.
    Na samostatnej skeet by stačilo i míň. Cca 3cm

    S kratší pažbou střílet půjde, ale není to ono a víc to bude kopat.
    BAAL
    BAAL --- ---
    FMATEJU: Já mám poměrně extrémní postavu a starou dobrou ruslanu a navrh střílím z levé ruky takže blbější kombinaci nenajdeš:)

    Existuje tu vlastně obchod který poradit umí?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BAAL: Existuji i nalepovaci licnice - 3 nebo 5 mm misto koberce 😁

    Většina výrobců dělá 2-3 typy lomení pažeb, takže ae dá vybrat.
    A pokd ti vážně nesedí, tak se to dá řešit tou stavěčkou, případně celoanatomickou pažbou, ale to už mně přijde lepší pažba na míru. Obecně pokud člověk není moc vysokej nebo moc malej (tun. Nevymyká se průměru), tak by ti měla pažba sedět.

    U nás ti málokdo dokáže správně poradit. Většina prodejců broky nestřílí a druhý neštřstí jsou střelnice plný “chytrejch” starejch myslivců, co o tom ve skutečnosti ví kulový.
    BAAL
    BAAL --- ---
    FMATEJU: oki, one last one, jak moc velkou validitu podle tebe má stavitelná lícnice? Když jsem byl posledně střílet kolo, tak mi tam nějakej chytrej dědek říkal, že mám blbou postavu k pažbě a mám si tam nalepit kus karimatky:) U berrety se to jmenuje BFast?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BAAL: https://www.brokova-strelba.cz/Rizzini-BR110-Sporter

    Ale Myslim ze v kategorii do 100k cokoliv od Rizzini / Guerini / Zoli dneska tu Berettu valcuje jak kvalitou, tak lepším tvarem pažby / pistolového úchopu, což je u brokovnice nejdůležitější.
    BAAL
    BAAL --- ---
    FMATEJU: rozumím, zajimavé. Kdyby sis chtěl pořídit na skeet/kolo něco v té ceně kolem střibrného holuba a zároven říkáš že Beretta je obecně fujky, tak co bys volil?
    FMATEJU
    FMATEJU --- ---
    BAAL: Jenze 686 je trosku jina konstrukce nez 690/692.

    69x pomalu ukoncuji, diky velke poruchovosti - klmbinace ergal predpazbi a zbytku z oceli se asi neosvedcila.
    + Podle me je problem jakakoliv stellium hlaven. Za mně je to z blata a tolik vydutejch hlavni sem v zivote nevidel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam