• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    MCD
    MCD --- ---
    BAAL: Tos jako fakt zdrhnul od IPSC ke kamizolce zelený? :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: kdyz si vzpomenu na nekery myslivce na zkouskach tak bych se nedivil kdyby meli uz slepeckyho :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: hele prej staci mit psa se zkouskama, protoze dedkove uz jsou moc senilni a zakon prej rika ze v urcitejch pripadech potrebujes psa:-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: kolik zadku budes muset polibit nez te vezmou mezi za sveho zeleneho vidlaka? :-)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    MAZDA: Prave ze o tom se nikde moc nedozvim. Resi se u plynovky jak to fouka zpatky, ale o pistu nic.
    Mam extra tezky buffer tusim tenhle https://heavybuffers.com/hss.html a chodi mi z toho vsechno, ustovy zarizeni je Noveske prase, s original kompikem jsem to provozoval jen chvilku, pred vymenou bufferu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: To nevylucuju, ale k tomu nevede rocni kurz a brokovnice za 100k a vstup do organizace vesnickejch buranu -> zadna zabava:-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: stejne driv ulovis nejakou srnku autem
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: Prezne tak to mam v planu:-) specialne ty okridlene
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BAAL: To jako budes strilet neme tvare?
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: hmm to bude jizda, az budu dodelavat to Cecko
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    JOINTER: Chceš. Protože má flow-through, tzn. nucený odvod plynů dopředu a ne zpátky do systému pušky. Ony totiž ty plyny, co jdou pak zpátky, urychlí i píst. O 50-75 %. Obecně platí, že na samonabíjecí pušku nemá smysl dávat jakýkoliv tlumič po 10 k Kč.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Musíš ten flash hider utáhnout. Ideálně na moment. Pak už je ten tlumič jen o tom našroubovat.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    MAZDA: Ja trochu pokukuju a chci Ase i na pistovku? (V-AR) Vosatky jsem se neptal...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: pockej myslis te brzdy ne? nebo me neco unika? ja myslel ze pak to proste nasroubuju
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Já jsem si u Red Six skoro jistý, že mají vercajk na případné nasazení toho tlumiče, proto to říkám. Ono to je easy, ale chce to nástroje.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: tam sem este nebyl, tak testnu asi no :-) jako s Pekarikem se me fungovalo dobre, akorat halt kdyz nemaj web tak se tam blbe nakupuje
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Zkus kluky v Red Six. Jinak ten Dual 556 by právě měl mít flash hider/kompenzátor.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MAZDA: jo na ten sem koukal, chtel bych tu verzi kdy je k tomu ustova brzda na kerou se to nasroubuje. Akorat potrebuju domluvit se asi s Pekarikem nebo jinym rezidentnim obchodnikem se smrti a udelat to zaraz s holem atp. at je to komplet
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Tlumič chceš Ase Utra Dual 556.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: no musim dovybavit peruna, to bude narocny protoze nemam k tem AR vecem vubec prehled, jaky holo, tlumic, doplnky atp. A chtel bych p229 legion nebo este jednu p226. Pak se uvidi pokud se rozhoupu udelat misto a prodat kahry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam