• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MAZDA: Neslyšel jsem náhodou že C bude sloučena s jinou skupinou v další novele?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BAAL: To C je něco, co mě doteď mrzí, že nemám 😞
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    JOINTER: No, ber to tak, že jsi se dozvěděl 😀 Fyziku prostě neochčiješ - když je větší tlak plynu, je větší tlak na píst. Tedy, rychlejší chod závěru. A tím pádem větší nárazy a vyšší opotřebení.

    Nenadarmo se dělají tlumiče speciálně pro pušky samonabíjecí a samočinné.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: Vid? Drzoun :))
    MCD
    MCD --- ---
    BAAL: Jdi ty, dědku, vždyť jsi mladší než já. Ale pěkná kozlice samozřejmě sluší každému věku.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: jak tě tak čtu, tak si asi sen savětskich achótnikov nechám :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká: Co to sakra meleš, ty vořechu?
    BAAL
    BAAL --- ---
    MCD: IPSC je pro ty mladsi, ja uz mam svuj vek:-) Dozral cas na peknou kozlici
    MCD
    MCD --- ---
    BAAL: Tos jako fakt zdrhnul od IPSC ke kamizolce zelený? :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: kdyz si vzpomenu na nekery myslivce na zkouskach tak bych se nedivil kdyby meli uz slepeckyho :-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: hele prej staci mit psa se zkouskama, protoze dedkove uz jsou moc senilni a zakon prej rika ze v urcitejch pripadech potrebujes psa:-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: kolik zadku budes muset polibit nez te vezmou mezi za sveho zeleneho vidlaka? :-)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    MAZDA: Prave ze o tom se nikde moc nedozvim. Resi se u plynovky jak to fouka zpatky, ale o pistu nic.
    Mam extra tezky buffer tusim tenhle https://heavybuffers.com/hss.html a chodi mi z toho vsechno, ustovy zarizeni je Noveske prase, s original kompikem jsem to provozoval jen chvilku, pred vymenou bufferu.
    BAAL
    BAAL --- ---
    SIRIUS: To nevylucuju, ale k tomu nevede rocni kurz a brokovnice za 100k a vstup do organizace vesnickejch buranu -> zadna zabava:-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BAAL: stejne driv ulovis nejakou srnku autem
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: Prezne tak to mam v planu:-) specialne ty okridlene
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BAAL: To jako budes strilet neme tvare?
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: hmm to bude jizda, az budu dodelavat to Cecko
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    JOINTER: Chceš. Protože má flow-through, tzn. nucený odvod plynů dopředu a ne zpátky do systému pušky. Ony totiž ty plyny, co jdou pak zpátky, urychlí i píst. O 50-75 %. Obecně platí, že na samonabíjecí pušku nemá smysl dávat jakýkoliv tlumič po 10 k Kč.
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    SIRIUS: Musíš ten flash hider utáhnout. Ideálně na moment. Pak už je ten tlumič jen o tom našroubovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam