• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BAAL
    BAAL --- ---
    Wtf?:)

    BAAL
    BAAL --- ---
    KIE: Ja v Praze pred Vanoci vyrizoval zapujcku a do ted neni:-)
    KIE
    KIE --- ---
    Mile mě překvapili v Plzni - výjimka na zásobníky+A-I střelivo - 4 hodiny od podání datovkou.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: a koukam ze zasibniky mam dva. Takze za litra oba s futralama jeden olnej naboju
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA: zasobnik do g19 plnej naboju se zvysenou ranivosti a paradnim futralem kydexovym dam za 500kc
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Klidne vilejte 606393626
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Jo a mam tu jeste zasobnik do g19
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Mam tu 150 9L naboju. Tovarnich. Kdo si pro ne dneska oeijede bude je mit za 700kc s dostanw jeste darkem par Cober
    BAAL
    BAAL --- ---
    Cíza za 10

    BVS on-line - �Z 75 9 mm Luger
    https://bvs.cz/komise_pistole_cz_759092_9.html
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAZDA: Tak v dobe, kdyz jsme delali zbrojak si to neslo udelat bez loveckyho listku, ale co uz no, zkousky na zbrojak budou porad pohoda, proti tem mysliveckejm.
    MCD
    MCD --- ---
    MAZDA: Jo tak proto jsi chválil můj výběr skupin ZP, ty máš taky ABDE :-)
    No, až bude zbrojní oprávnění a rozšířené zbrojní oprávnění, tak se to samo se to. Jestli to teda někdy bude...
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELECTRICKOTA: Hele, já zatím o žádné novele nevím. Ale v plánované legislativě se to mělo celé sloučit, ano.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MAZDA: Neslyšel jsem náhodou že C bude sloučena s jinou skupinou v další novele?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    BAAL: To C je něco, co mě doteď mrzí, že nemám 😞
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    JOINTER: No, ber to tak, že jsi se dozvěděl 😀 Fyziku prostě neochčiješ - když je větší tlak plynu, je větší tlak na píst. Tedy, rychlejší chod závěru. A tím pádem větší nárazy a vyšší opotřebení.

    Nenadarmo se dělají tlumiče speciálně pro pušky samonabíjecí a samočinné.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: Vid? Drzoun :))
    MCD
    MCD --- ---
    BAAL: Jdi ty, dědku, vždyť jsi mladší než já. Ale pěkná kozlice samozřejmě sluší každému věku.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BAAL: jak tě tak čtu, tak si asi sen savětskich achótnikov nechám :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká: Co to sakra meleš, ty vořechu?
    BAAL
    BAAL --- ---
    MCD: IPSC je pro ty mladsi, ja uz mam svuj vek:-) Dozral cas na peknou kozlici
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam