• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    DICTATORFIDEL
    DICTATORFIDEL --- ---
    REDSNAKE: čistím oranžovým Brunoxem na zbraně a mažu Zeleným Brunoxem. Ani jeden nesmrdí.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: Ja mam na vikend plany s rodinou ale hradla ti rad pujcim, kdyztak napis.
    NJAL
    NJAL --- ---
    REDSNAKE: Pouzivam, me docela voni. Nevonel kocce, mela dost podobnou reakci jako Ty, tak jsem toho s uspechem vyuzival :-) Ale krom toho mam i Nanoprotech a Konkor, nakonec i to strasny WD-40, ktery u me skoro neubejva.
    BAAL
    BAAL --- ---
    REDSNAKE: Btw když tě tu vidím, co děláš ty a tvoje hradla v sobotu? Nechceš si ject picnout? Mám tu pikslu toho pseudo Lovexu d032 od Limitu a minulej týden jsem po dlouhé době našel pod tunou bordelu lis a nacvakal si stovku na suchdol s 4.2gn, 124gr Alsa, OAL 29,5 a tak tak to přetáhlo závěr zatím co hilzny vyhazovaly přímo do nosu. Tabulka lovexí nicméně tvrdí, že je to max i při OAL 29,7. Docela by mě zajimalo kolik to letí.

    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Btw. pouzivate nekdo ballistol? Kdyz jsem to poprve citil malem jsem se pozvracel, tak jsem se jen chtel zeptat jestli mi to casem otupi cichove centrum nebo si clovek jinak zvykne? 😂
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: super ale:
    BAAL
    BAAL --- ---
    Konecne muzem vonet jak chlapaci bez mastnoty:-)

    Finally, the WD40-Scented Perfume You’ve Been Dreaming Of Has Arrived
    https://www.odditycentral.com/news/finally-the-wd40-scented-perfume-youve-been-dreaming-of-has-arrived.html?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ZBYNEK: Stává.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    KENJIRO: Nestává se z toho pak náhodou střelivo sk. A? :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ééééé... no ještě že nemám vzduchovku.

    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    Brilantní:

    Gun research is a domain where people spend their entire careers on it, but develop surprisingly little insight into 99.9965721% of guns out there — the ones that aren’t used in a murder.

    This would be like if you went to a famous orthopedic surgeon and they were like, “Well I’ve actually never seen an intact femur, I’m not sure how they work. My grandfather grew up on a farm and had intact femurs all the time, I know that working femurs are a cherished tradition for many people. But here we really only know what the broken ones look like.“
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    DOGTORRR: also: tohle je California Assault Weapon Features Ban - compliant. Tedy kromě toho flash hideru, ten vypadá dost assault a určitě se dá uživatelsky odšroubovat, a též u zásobníku není jisté, zda vyžaduje bullet button.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    PALEONTOLOG: ne, takhle to dopadne, když si necháš vygenerovat G-kód pro 3D printing zbraně na softwaru, který vyvinuli pro výrobu LEGO.

    (Narážka na staré dobré:
    Byla to éra konce boubelatých aut navržených za pomoci softwaru CATIA a jeho specifického tvarového jazyka. Lidem se zdála ta auta divná, a ona byla divná. Ten software původně byl navržený pro letadla a jeho použití mělo za následek, že všechny modely z něho vypadaly jako letadlo, i když to byl držák na hajzlpapír.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DOGTORRR: vykoksovani woke designeri se konecne zacali venovat posouvani konceptu strelnych zbrani?
    brace yourself!
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    ELECTRICKOTA:
    KASUMI: Polenar Tactical ma dobry rozhovor s lidma z CzechMyGuns, je vtipne, ze to je druha polovina, prvni ma byt u nich, ale ja ji nenasel, asi jeste neni venku.
    Ale druha staci, pac tyhle pokecy obvykle taky moc nemusim.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KASUMI: Mě to nějak nebavilo, a to si rád pustím podcast k práci
    BAAL
    BAAL --- ---
    KASUMI: Jo trávím docela dost času v autě, takže poslouchám kdejakou pičovinu mám to raději než hudbu. (CRo Plus ❤️) a mají tam super dobrej díl s puškařem ze zbrojovky.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BAAL: Uz sis ti poslechl? Mne to kuba poslal, ale ja nerada podcasty :))
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    PAN_MYVAL: jasně, ale třeba na tom videu byl ten člověk několik metrů od kameramana, když ho postřelil. Samozřejmě nevíme, co tomu předcházelo, jsme docela zvědavý, jestli se zveřejní rozsudek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam