• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PAN_MYVAL: Předám tip, díky
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    SAMMAEL: co Beretta BM59 - nepředělali ji Italové na metrický závit? V BVS Praha jich pár měli, šlo by se tam stavit s měrkou závitů...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PAN_MYVAL: Fotky nemám.
    DESTROYER: Ne, byl jsem na to speciálně upozorněn, že záměna s M14 není možná kvůli závitu, který je u M305B metrický.
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    SAMMAEL: máš fotky, jak přesně vypadá?
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Neni to kompatibilni / totozne s Garandem nebo M1A/M14?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SAMMAEL: No jako ze se nekde bude valet random nahradni kus skladem na norinco bych uplne necekal… zkus toho Loocase
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    REDSNAKE: No v TopGuns právě byl, a nabídli mu buď si nechat vyrobit novou, nebo sehnat vadnej kus na výměnu.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SAMMAEL: Jinak v topguns je kdyztak moc sikovnej puskar. Doporucuji
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SAMMAEL: Id loocas mel tohle norinco umrety pokud si spravne pamatuju.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Zdravim, kamarád má ztržený závit na objímce mušky u Norinco M305B, takže shání nějaké jiné, ze kterého by to mohl vykanibalizovat. Nemáte, nebo nevíte někdo?
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    XMEDA: ovšem předpokládám, že Nyx to netěží NLP, nesestavuje naše superpodrobné profily a ty pak neprodává. Kdyby ano, well...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PAN_MYVAL: Kdyz si predstavis, co ma v databazi nyx..
    DOGTORRR
    DOGTORRR --- ---
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NAVARA: CERMI_FOX: přesně tohle jsem si myslel, když jsem jako jeden z prvních v CZ dostal přístup do Gmailu v době, kdy byl invite-only s královským 1GB storage. Jasně, Google mi může číst maily, no a co, z klíčových slov si přece nic nedovodí.

    O 5 let později jsem zjistil, co je zač Natural Language Processing a že toho byl Google průkopníkem mj. i v Gmailu/AdWords, a fackoval se.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NAVARA: protože s dnešními technologiemi dostupnými i hobbíkům je hrozný problém strojově porozumět textu a zařadit si to ho škatulek pro pozdější užití ....
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PAN_MYVAL: To by museli rozumět kontextu toho dotazníku a aktivně ho vyhodnocovat. Ten účet tam mají spíše pro zamezení duplicit / aktualizaci dotazníku (pokud to tvůrce umožnil).
    PAN_MYVAL
    PAN_MYVAL --- ---
    NAVARA: jistěže není. Zadavatel to nevidí. Jen Google si uloží, že jsi se mu výslovně sám napráskal, že máš zbraň ;-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VRBAJIVA: Víš co, fool me once… Takže obezřetnost je na místě.

    VRBAJIVA: Jasně, ale pro relevanci odpovědí chceš, aby jich tam bylo co nejvíce a pravdivých - a i u dotazníků platí, že špatná komunikace vůči "klientovi" je problém výrobce, ne klienta.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    VRBAJIVA: A rikam neco takovyho? Nerikam..
    VRBAJIVA
    VRBAJIVA --- ---
    REDSNAKE: Když to dobře dopadne, ráda se pak podělím o výsledek :) nicméně to je ještě i v tom nejlepším případě běh na dlouhou trať...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    DRIZDIK: hele, s údajema co jsem uvedl budem mít komunitu kterou svět neviděl :D

    VRBAJIVA: škoda, hrozně by mě zajímal výstup. Až to bude venku a jestli to půjde, tak se pochlub .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam